اعطای یارانه کاغذ به مطبوعات در سال 1401

  0
  101
  یارانه کاغذ به مطبوعات

  یارانه کاغذ به مطبوعات براساس ملاک های مشخص شده اعطا می شود

  دبیرکل مطبوعاتی وزارت ارشاد گفت: هیچ تقسیم بندی یارانه کاغذ به مطبوعات صورت نگرفته اما از اوایل سال آینده و بر اساس یک سری ملاک‌ها از جمله تیراژ بالا اختصاص خواهد یافت.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از مهر، ایمان شمسایی، مدیرکل مطبوعات و خبرگزاری ‌های داخلی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بعد از ظهر سه‌شنبه (17 اسفند) در جریان سفر خود به اصفهان و در نشست هم ‌اندیشی مدیران روزنامه ‌های استان اصفهان با اشاره یارانه مطبوعاتی اظهار داشت: ما برای حقوق مطبوعات در یارانه، کوتاه نمی‌آییم و معتقدیم باید در این زمینه انضباط ایجاد شود. دو هزار و ۸۰۰ رسانه درخواست مجوز داشتند و این درخواست ‌ها بسیار زیاد بوده و برخی از عدم مجوزها شاکی هستند اما برای این تعداد درخواست، مجوز صادر نمی‌شود و باید ملاک‌هایی برای مجوز در نظر گرفته شود.  

  وی درباره یارانه کاغذ به مطبوعات، گفت: در حال حاضر هیچ تقسیم بندی یارانه کاغذ به مطبوعات صورت نگرفته اما از اوایل سال آینده و بر اساس یک سری ملاک‌ها از جمله تیراژ بالا اختصاص خواهد یافت. یارانه مطبوعاتی، سیاست تزریق بودجه عمومی برای ارتقای سواد مطالعه مردم است که به دلیل رقابت بهتر بین بخش خصوصی بیش از بخش دولتی توزیع می‌شود.

  مطلب قبلیحل مشکل مالیات بر ارزش‌افزوده با کمک‌های مسئولان
  مطلب بعدیبرگزاری سی و سومین نمایشگاه بین المللی کتاب اواخر اردیبهشت 

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  19 + نوزده =