برنامه ریزی برای حل معضل کاغذ از اقدامات مثبت ارشاد

  گفت‌وگو با نایب رئیس دوم کمیسیون فرهنگی مجلس

  0
  58
  برنامه ریزی برای حل معضل کاغذ

  غلامرضا منتظری با اشاره به اینکه اقدامات ابتدایی صورت گرفته در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی قابل دفاع هستند تأکید کرد که برنامه ریزی برای حل معضل کاغذ و توجه ویژه به تشکل ‌های مردم ‌نهاد از اقدامات مثبت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی است.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از برنا؛ غلامرضا منتظری، نماینده مردم گرگان و نایب رئیس دوم کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی، اظهار داشت: در نشست‌ اولیه ‌ای که با دکتر محمد مهدی اسماعیلی داشتیم قرار شد ایشان برای اینکه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در مسیر پیش‌رو یک روال صعودی و قابل دفاع داشته باشد چشم ‌انداز دستگاه ارشاد را در قالب یک برنامه ارائه کنند.

  منتظری خاطرنشان کرد: در نشست دوم کلیات را مطرح کردند و قرار بر این شد برنامه ‌های جزئی ‌تر و کاربردی ‌تر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی هم در جلسات بعدی ارائه شوند که منتظر ارائه این برنامه‌ ها از سوی وزیر هستیم. به طور کل وزیر ارشاد تعامل خوبی با کمیسیون فرهنگی مجلس دارد و در حوزه مباحث معیشتی و اقتصادی اهالی فرهنگ و هنرمندان برنامه‌ ریزی خوبی از وی شاهد بوده‌ ایم که امیدوارکننده است.برنامه ریزی برای حل معضل کاغذ

  برنامه ریزی برای حل معضل کاغذارشاد و برنامه ریزی برای حل معضل کاغذ

  وی افزود: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در برنامه‌ریزی ‌های خود به حوزه فرهنگ عمومی توجه ویژه‌ کرده و در این مورد جایگاه فرهنگ عمومی کاملاً ارتقا پیدا کرده است. یکی از نشانه ‌های این مسئله انتصاب دبیر شورای فرهنگی به عنوان یکی از معاونان وزارت ارشاد است که تا امروز شاهد این اتفاق در هیچ دولتی نبوده ‌ایم. ترکیب شورا به خوبی تقویت شده و دبیران شورای فرهنگ عمومی با شورای مرکز ارتباط بسیار خوبی دارند.

  بیشتر بخوانید: راه حل فوری برای بحران کاغذ مطبوعات

  نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در پایان تأکید کرد: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حوزه نشر هم برنامه‌ریزی‌ های خوبی دارد و می ‌دانم که به دنبال حل مشکل کاغذ است. یکی دیگر از نکات مثبت درباره عملکرد وزارت فرهنگ اهمیت دادن به تشکل ‌های مردم ‌نهاد است. به طور کل نگاه مثبت و امیدواری به وزارت ارشاد دارم ولی باید بدانیم فعالیت و اقدامات وزیر در مرحله آغاز است و باید برای بررسی و ارزیابی دقیق به او و معاونانش وقت بدهیم. برنامه ریزی برای حل معضل کاغذ

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  3 + 12 =