اجرای طرح تعویض کاغذ باطله با نوشت افزار

  0
  51
  تعویض کاغذ باطله با نوشت افزار

  مدیرعامل سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری تبریز از اجرای طرح تعویض کاغذ باطله با نوشت افزار خبر داد.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از خبرگزاری برنا در آذربایجان شرقی، ابراهیم محمدی گفت: این طرح با راه‌اندازی غرفه‌های شهروندی با محوریت تعویض کاغذ باطله با نوشت افزار و با ایجاد غرف در نقاط مختلف سطح شهر اجرا می‌شود.

   

  تعویض کاغذ باطله با نوشت افزار در راستای منشور شهرورندی

  وی افزود: این سازمان طرح مبادله کتاب کهنه و کاغذ باطله با نوشت‌افزار را در راستای منشور مدیریتی و شهروندی شهرداری تبریز با مشارکت بخش خصوصی در سطح شهر راه‌اندازی کرده است.

  محمدی اظهار کرد: در راستای تامین نوشت‌افزار موردنیاز دانش‌آموزان، سازمان میادین با اجرای طرح‌های شهروندمحور و کمک به اقشار آسیب‌پذیر، برای دومین سال متوالی این طرح را در شهر تبریز اجرا می‌کند.

  مدیرعامل سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری تبریز توجه به مسائل زیست محیطی و توسعه فرهنگ شهروندی را یکی از اهداف بلندمدت این سازمان عنوان کرد و گفت: پیش‌بینی می‌شود با اجرای این طرح علاوه بر تامین نوشت‌افزار موردنیاز دانش‌آموزان، در بحث آموزش شهروندی و فرهنگی نیز شهرداری تبریز پیشگام توسعه فرهنگی و محیط زیست باشد.

  بیشتر بخوانید: اجرای طرح نظارتی ویژه بر لوازم التحریر

  وی افزود: همه نوشت‌افزارها در این غرف زیر قیمت بازار و با کیفیت عالی عرضه می‌شود.

   طرح تعویض کاغذ باطله با نوشت افزار از تاریخ ۱۷ شهریور آغاز شده و به مدت یک‌ماه در قالب چند غرفه در سطح شهر اجرا می‌شود و شهروندان با تحویل کتاب کهنه می‌توانند علاوه بر تامین نوشت‌افزار، در حفاظت و صیانت از محیط زیست مشارکت داشته باشند.

  مطلب قبلینشست هم اندیشی صنف چاپ و طرح مشکلات
  مطلب بعدیاهمیت بسته بندی محصولات در فروش

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  19 + هفت =