مجمع عمومی سالیانه سندیکای تولیدکنندگان کاغذ و مقوای ایران برگزار شد

  0
  82
  سندیکای تولیدکنندگان کاغذ و مقوای ایران

  مجمع عمومی سالیانه سندیکای تولیدکنندگان کاغذ و مقوای ایران در تاریخ 23 مردادماه با حضور نماینده اتاق ایران و در محل اتاق بازرگانی ایران برگزار شد.

  پس از انتخاب هیئت رئیسه مجمع ابوالفضل روغنی گلپایگانی به عنوان رئیس جلسه و امین ابراهیم زاده و سید ابوطالب مومنی به عنوان ناظرین مجمع و همچنین مهشید پورداد به عنوان منشی جلسه از سوی اعضا انتخاب شدند.

   سندیکای تولیدکنندگان کاغذ و مقوای ایران دوره آموزشی و اجرایی کنترل کیفیت کاغذ باطلهگفتنی است در این جلسه گزارش عملکرد یک ساله سندیکای تولیدکنندگان کاغذ و مقوای ایران توسط رئیس سندیکا ارائه شد و پس از آن گزارش صورت های مالی توسط امیرسامان اسفندیاری، خزانه دار سندیکا ارائه و مورد تصویب قرار گرفت.

  پس از آن گزارش بازرس در خصوص عملکرد هیئت مدیره و صورت های مالی منتهی به 29 اسفندماه 1400 ارائه و به تصویب اعضا رسید.

  انتخابات بازرس اصلی و علی البدل انجام شد که جناب مهران ابول نژادیان با کسب حداکثر آرا به عنوان بازرس اصلی و بهزاد یعقوبی به عنوان بازرس علی البدل سندیکا برای سال 1401 انتخاب شدند.

  بیشتر بخوانید: دولت در حل مشکلات حوزه کاغذ عزم جدی دارد

  هیئت مدیره سندیکای تولید کنندگان کاغذ و مقوای ایران از تمامی اعضای محترم سندیکای تولیدکنندگان کاغذ و مقوای ایران که از راههای دور و نزدیک قبول زحمت کرده و در جلسه مجمع عمومی سالیانه سندیکا شرکت و در تصمیم گیری ها مشارکت مستقیم داشتند کمال تشکر و قدردانی کرده و کماکان منتظر نظرات، پیشنهادات و انتقادات سازنده شما اعضای فهیم سندیکا هستند.

  سندیکای تولیدکنندگان کاغذ و مقوای ایرانسندیکای تولیدکنندگان کاغذ و مقوای ایران

  مطلب قبلیعدم واردات کاغذ تحریر و افزایش قیمت ها
  مطلب بعدیدبیر سی‌‍‌امین دوره هفته کتاب با حکم معاون فرهنگی وزیر ارشاد منصوب شد

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  هفده + بیست =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.