بهره برداری از کارخانه کاغذ زاگرس فارس منوط به دریافت تسهیلات

  0
  70
  کارخانه کاغذ زاگرس فارس

  600 فرصت شغلی در کارخانه کاغذ زاگرس فارس 

  رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت فارس در کارگروه تسهیل استان مطرح کرد که با تکمیل و بهره‌برداری از کارخانه کاغذ زاگرس فارس، فرصت شغلی برای ۶۰۰ نفر از جوانان متخصص و توانمند فراهم خواهد شد.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین چهارصد و بیست و هفتمین کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان فارس به ریاست استاندار فارس و دبیری رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس برگزار شد. حمیدرضا ایزدی، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس در این نشست در رابطه با اهمیت تکمیل مراحل بهره‌برداری کارخانه کاغذ زاگرس فارس، اظهار داشت: با بهره ‌برداری از کارخانه کاغذ زاگرس فارس، چند نوع محصول تولید خواهد شد. طبق بررسی‌های وزارتخانه، انجمن کاغذ ایران و کارخانه کاغذسازی مازندران که از این مجموعه انجام گرفت قابلیت انواع محصولات کاغذی نیز تایید شد که نیازمند منابع لازم برای راه ‌اندازی است.

  ایزدی گفت: با تکمیل و بهره ‌برداری از این مجموعه تولیدی، فرصت شغلی برای ۶۰۰ نفر از جوانان متخصص و توانمند فراهم خواهد شد که طرح توجیهی آن تا پایان ماه جاری جهت ارائه به بانک عامل به منظور دریافت تسهیلات لازم، تهیه و تنظیم خواهد شد.

  بیشتر بخوانید: تولید کاغذ از آهک در هرمزگان از سوی بخش خصوصی دنبال شود

  محمدهادی ایمانیه، استاندار فارس نیز در ادامه با تاکید بر اینکه راه‌اندازی واحدهای تولیدی تعطیل و نیمه‌تعطیل برای ما بسیار اهمیت دارد، مطرح کرد: طبق مصوبات ریاست جمهوری در سفری که اخیرا به این استان داشتند بایستی شرایط تولید در این کارخانه‌ ها فراهم شود.

  وی با اشاره به تکمیل و به بهره ‌برداری رساندن کارخانه تولید کاغذ زاگرس فارس، خاطرنشان کرد: هر زمان طرح توجیهی کارخانه آماده شود، این واحد تولیدی را به بانک عامل معرفی و ارائه تسهیلات لازم جهت تکمیل مراحل بهره‌ب رداری این مجموعه انجام خواهد شد.

  مطلب قبلیانعقاد تفاهم نامه آموزشی میان اتحادیه چاپخانه داران و مرکز آموزشی علمی کاربردی
  مطلب بعدیمالیات بر ارزش‌افزوده نمک بر زخم چاپخانه‌داران خوزستان

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  هفت + هشت =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.