بهره برداری از کارخانه کاغذ زاگرس فارس منوط به دریافت تسهیلات

  0
  56
  کارخانه کاغذ زاگرس فارس

  600 فرصت شغلی در کارخانه کاغذ زاگرس فارس 

  رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت فارس در کارگروه تسهیل استان مطرح کرد که با تکمیل و بهره‌برداری از کارخانه کاغذ زاگرس فارس، فرصت شغلی برای ۶۰۰ نفر از جوانان متخصص و توانمند فراهم خواهد شد.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین چهارصد و بیست و هفتمین کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان فارس به ریاست استاندار فارس و دبیری رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس برگزار شد. حمیدرضا ایزدی، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس در این نشست در رابطه با اهمیت تکمیل مراحل بهره‌برداری کارخانه کاغذ زاگرس فارس، اظهار داشت: با بهره ‌برداری از کارخانه کاغذ زاگرس فارس، چند نوع محصول تولید خواهد شد. طبق بررسی‌های وزارتخانه، انجمن کاغذ ایران و کارخانه کاغذسازی مازندران که از این مجموعه انجام گرفت قابلیت انواع محصولات کاغذی نیز تایید شد که نیازمند منابع لازم برای راه ‌اندازی است.

  ایزدی گفت: با تکمیل و بهره ‌برداری از این مجموعه تولیدی، فرصت شغلی برای ۶۰۰ نفر از جوانان متخصص و توانمند فراهم خواهد شد که طرح توجیهی آن تا پایان ماه جاری جهت ارائه به بانک عامل به منظور دریافت تسهیلات لازم، تهیه و تنظیم خواهد شد.

  بیشتر بخوانید: تولید کاغذ از آهک در هرمزگان از سوی بخش خصوصی دنبال شود

  محمدهادی ایمانیه، استاندار فارس نیز در ادامه با تاکید بر اینکه راه‌اندازی واحدهای تولیدی تعطیل و نیمه‌تعطیل برای ما بسیار اهمیت دارد، مطرح کرد: طبق مصوبات ریاست جمهوری در سفری که اخیرا به این استان داشتند بایستی شرایط تولید در این کارخانه‌ ها فراهم شود.

  وی با اشاره به تکمیل و به بهره ‌برداری رساندن کارخانه تولید کاغذ زاگرس فارس، خاطرنشان کرد: هر زمان طرح توجیهی کارخانه آماده شود، این واحد تولیدی را به بانک عامل معرفی و ارائه تسهیلات لازم جهت تکمیل مراحل بهره‌ب رداری این مجموعه انجام خواهد شد.

  مطلب قبلیانعقاد تفاهم نامه آموزشی میان اتحادیه چاپخانه داران و مرکز آموزشی علمی کاربردی
  مطلب بعدیمالیات بر ارزش‌افزوده نمک بر زخم چاپخانه‌داران خوزستان

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  4 × 5 =