برگزاری بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی چاپ و بسته بندی در تاریخ مقرر

  گفت و گو با جلیل غفاری رهبر، رئیس هیئت مدیره شرکت آروین مهر فجر

  0
  103
  بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی چاپ و بسته بندی

  بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی چاپ و بسته بندی از نهم تا دوازدهم مهرماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین، جلیل غفاری رهبر، رئیس هیئت مدیره شرکت آروین مهر فجر مجری برگزاری بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی چاپ و بسته بندی درباره برگزاری این نمایشگاه اظهار داشت: این نمایشگاه در 12 هزار متر مربع فضای مفید نمایشگاهی و در 6 سالن 38، B38، A 31، B31، 35 و 44 برگزار می شود.

  وی ادامه داد: در نمایشگاه بین المللی چاپ و بسته بندی امسال 220 غرفه گذار ایرانی و 6 شرکت خارجی نیز از کشورهایی چون آلمان و هند حضور خواهند داشت.

  غفاری رهبر با اشاره به رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در جریان برگزاری نمایشگاه بین المللی چاپ و بسته بندی درباره برگزاری جلسات آموزشی اظهار داشت: با شرایط کنونی کشور و برای رعایت پروتکل های بهداشتی، ترجیح بر این است که جلسات آموزشی در این دوره برگزار نشود و در این رابطه برنامه ریزی خاصی صورت نگرفته است.

  بیشتر بخوانید: حضور 220 شرکت در بیست و هشتمین نمایشگاه چاپ تهران

  بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی چاپ و بسته بندیحضور کم‌رنگ فعالان‌تبلیغات در بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی چاپ و بسته بندی 

  وی درباره تاریخ برگزاری نمایشگاه بین المللی چاپ و بسته بندی گفت: تاریخ برگزاری نمایشگاه در این دوره چناچه شرایط کرونا اجازه بدهد، قطعی است. این تاریخی بود که مرکز نمایشگاه به ما پیشنهاد داد و در جریان مشاوره با دوستان چاپخانه دار، نیز نهم تا دوازدهم مهرماه برگزار خواهد شد.

  مجری برگزاری بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی چاپ و بسته بندی در ادامه تصریح کرد: البته بخش بزرگ فعالان حوزه تبلیغات با اینکه نمایشگاه تبلیغات و بازاریابی امسال نیز مانند سال گذشته برگزار نمی شود، با این تاریخ موافق نیستند دلیل این موضوع نیز این است که تولیدکنندگان سررسید و تقویم معمولا بر اساس نیاز شرکت ها دی ماه را بهترین زمان برای حضور در نمایشگاه می دانند و با تغییر تاریخ نمایشگاه بیست و هشتم چاپ علاقه ای به شرکت در آن ندارند.

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  هفده − چهارده =