حادثه در چاپخانه و سقوط دو دستگاه چاپ بر اثر رانش زمین

  0
  121
  حادثه در چاپخانه

  در پی حادثه در چاپخانه ای واقع در خیابان مصطفی خمینی بر اثر نشست زمین گودالی ایجاد شد و دو دستگاه چاپ در داخل آن سقوط کرد.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از پایگاه خبری 125، درپی رخداد حادثه در چاپخانه، شهروندان در تماس با سامانه 125 درساعت 8:50 دقیقه صبح روز 30 بهمن ماه، از آتش نشانی درخواست کمک کردند که ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران هم بلافاصله گروه امداد و نجات 9 و همچنین یک گروه از آتش نشانان ایستگاه 3 این سازمان را روانه محل حادثه در خیابان مصطفی خمینی روانه کرد.

  سید مصطفی جعفری رئیس ایستگاه 3 سازمان آتش نشانی تهران در مورد جزئیات این اتفاق ابراز داشت: در یک کارگاه چاپ ناگهان کف آن به اندازه 5 مترمربع فرو نشست و گودالی به عمق 2 متر پدیدار شد و باعث حادثه در چاپخانه شد.

  وی افزود: با فروکش کف کارگاه، تعداد دو دستگاه چاپ به داخل گودال ایجاد شده، سقوط کرد.

  بیشتر بخوانید: نبرد نورد و آتش در چاپخانه دالاهو

  بررسی حادثه در چاپخانه

  رئیس ایستگاه آتش نشانی در ادامه تصریح کرد: نجاتگران بی درنگ درمحل حادثه حاضر شدند و پس از انجام اقدامات احتیاطی و نیز ایمن کردن محیط، با بکارگیری تجهیزات نجات و جرثقیل دستی هر دو دستگاه چاپ را از داخل گودال خارج کرده و تحویل مالک کارگاه دادند.

  جعفری با اشاره به این که حادثه در چاپخانه مذکور بدون تلفات جانی و صدمه دیدگی افراد بود، تاکید کرد: علت بروز این حادثه توسط کارشناسان آتش نشانی منطقه در حال بررسی است.

  حادثه در چاپخانهحادثه در چاپخانهحادثه در چاپخانهحادثه در چاپخانهحادثه در چاپخانه

  مطلب قبلیاستفاده از پلاستیک های بازیافتی برای بسته بندی نوشیدنی
  مطلب بعدیبازار یابی و روابط عمومی در کسب و کارهای جدید

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  15 + 16 =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.