اکسپوی دبی 2020 و چشم ‌اندازی از صنعت چاپ کشور

  0
  84
  صنعت نشر و چاپ و بسته بندی در اکسپوی دبی

  هیئت تجاری صنعت چاپ ایران با فعالان چاپ آلمان،‌ ایتالیا و چین و سایر کشورهای هدف در اکسپوی دبی 2020 دیدار خواهند کرد و چشم‌انداز فعالیت‌ های صنعت چاپ ایران را به نمایش خواهند گذاشت.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از ایبنا؛ بهنام نجفی دبیر کارگروه اکسپوی اتحادیه چاپخانه ‌داران تهران با اشاره به آمادگی هیئت تجاری ایران برای حضور در اکسپوی دبی 2020 و برنامه ‌های پیش ‌بینی ‌شده برای چاپخانه ‌داران توضیح داد: برگزاری جلسات و نشست ‌های تخصصی با فعالان بین ‌المللی صنعت چاپ و نیز برپایی جلسات با کشورهای آلمان، ایتالیا، چین، روسیه، عراق، لبنان، عمان، سوریه، بحرین و اردن تاکنون برنامه ‌ریزی شده است. اکسپوی دبی 2020

   وی با اشاره به فرصت تجارت و سرمایه‌ گذاری در کشورهای آفریقای جنوبی و بازار بکر آن مثل تانزانیا، توضیح داد: قرار است در این زمینه چاپخانه‌ داران بروشوری از توانمندی‌ ها و فعالیت‌ های خود را به دو زبان عربی و انگلیسی آماده کنند تا برنامه‌ های هیئت اعزامی صنعت چاپ کشور به درستی دنبال شود، در این زمینه تلاش می‌ شود چشم ‌انداز صنعت چاپ کشور به نمایش گذاشته شود.

   نجفی با بیان اینکه اکسپو بزرگ ترین رویداد اقتصادی جهان است و فرصت خوبی است تا توانمندی‌ های خود را به جهان معرفی کنیم، عنوان کرد: یکی از اهداف ما برای حضور در اکسپوی دبی 2020 این است که با کشورهای پیشرفته ارتباط بگیریم تا برای سرمایه‌ گذاری در ایران اقدام کنند؛ مثل آلمان و ایتالیا که در حوزه فناوری پیشرو هستند و تاریخ جلسات هم مشخص شده ‌اند. اکسپوی دبی 2020

  بیشتر بخوانید: فعالان صنعت چاپ در نمایشگاه اکسپو

  اکسپوی دبی 2020رایزنی با فعالان چاپ کشور در اکسپوی دبی 2020

   وی با اشاره به رایزنی با کشور چین برای سرمایه ‌گذاری ماشین ‌آلات چاپ نیز گفت: با کشورهای همسایه نیز در حوزه چاپ و انتشار کتاب ‌های درسی،‌ تولید بسته ‌بندی صنایع شوینده و بهداشتی،‌ صنایع غذایی و … برای ارائه خدمات جلسات مشترک برگزار خواهیم کرد و جلساتی پیش‌بینی شده است.

   نجفی با بیان اینکه رایزنی با فعالان چاپ سایر کشورها نیز در نشست‌‌هایی مجزا برنامه در نظر گرفته شده است، افزود: این افراد می‌توانند بستری مناسب برای بحث شبکه‌سازی و اقتصادی و خدماتی صنعت چاپ کشور ایجاد کنند. اکسپوی دبی 2020

   وی تاکید کرد: قرار است در مدت حضور هیئت تجاری چاپ ایران سالن جلسات پاویون تجاری در اختیار این هیئت قرار گیرد تا رایزنی ‌ها و ارتباطات توسعه گیرد.

   نجفی با اشاره به دسته ‌بندی افراد در هیئت تجاری توضیح داد: در این زمینه قرار است با توجه به حوزه‌ های کاری، دسته ‌بندی‌ های مشخصی برای اعضا در نظر گرفته شود تا افراد به تناسب حوزه و حیطه کاری خود با گروه ‌های تجاری سایر کشورها ارتباط گیرند.

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  هشت − 4 =