برگزاری جلسه شورای سیاست گذاری جشنواره استانی صنعت چاپ

  0
  47
  جلسه شورای سیاست گذاری جشنواره استانی صنعت چاپ

  در جلسه شورای سیاست گذاری جشنواره استانی صنعت چاپ ایران برگزاری وبینارهای تخصصی با موضوع شناسایی موانع تولید و راهکارهای پشتیبانی از فعالان حوزه چاپ و بسته بندی مورد بررسی قرار گرفت.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین؛ اولین جلسه شورای سیاست گذاری بیست و یکمین جشنواره بزرگداشت روز ملی صنعت چاپ استان خراسان رضوی با حضور افشین تحفه گر معاون فرهنگی و رسانه‌ای خراسان رضوی، علی مغانی رئیس اتحادیه صنعت چاپ استان، مدیر شانه چی سرپرست اداره امور چاپ و ایزدی کارشناس امور چاپ تشکیل شد.

  جلسه شورای سیاست گذاری جشنواره استانی صنعت چاپدر جلسه شورای سیاست گذاری جشنواره استانی صنعت چاپ و نیز چگونگی تجلیل و تقدیر از مقام پیشکسوتان، مدیران، کارگران پژوهشگران، نوآوران، پدیدآورندگان آثار فاخر چاپی مرتبط با موضوع زبان و ادبیات فارسی و نیز صادرکنندگان نمونه محصولات چاپی با رعایت پروتکلهای بهداشتی  موردبحث و تبادل نظرقرار گرفت.

  بیشتر بخوانید: روز ملی صنعت چاپ خودمانی اما باشکوه

  همچنین در نظر است از طریق برگزاری وبینارهای تخصصی با حضور  کارشناسان و فعالان حوزه صنایع چاپ و بسته بندی و نیز مسئولین اجرایی و تقنینی موضوع تحقق شعار سال در خصوص احصاء و شناسائی موانع تولید و راهکارهای پشتیبانی از فعالان حوزه چاپ و بسته بندی مورد بررسی قرار گیرد.

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  بیست + شانزده =