نشست آینده پژوهی در چاپ و بسته بندی برگزار می‌ شود

  گفت و گو با مدیر کارگروه آموزش اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ

  0
  63
  آینده پژوهی در چاپ و بسته بندی

   نشست آموزشی آنلاین اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ با موضوع آینده پژوهی در چاپ و بسته بندی سه‌شنبه ۴ خرداد با حضور حمیدرضا طاهری آشتیانی برگزار می‌ شود.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از ایبنا؛ ابوالفضل ایمنی مدیر کارگروه آموزش اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ با اشاره به دوره‌ های آموزشی آنلاین این اتحادیه، عنوان کرد: یکی از مهمترین بخش‌ های صنعت چاپ که اتفاقا صنعتی‌ ترین بخش نیز نام گرفته، چاپ بسته‌ بندی است که در دومین برنامه آموزشی اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ در سال جدید نگاه پژوهش‌ محور به آن خواهد شد.

   وی افزود: در نشست آینده پژوهی در چاپ و بسته بندی، حمیدرضا طاهری آشتیانی کارشناس صنعت چاپ و بسته‌ بندی به روند این بخش از چاپ بسته بندی ایران و جهان خواهد پرداخت.

  روند بازار و آینده پژوهی در چاپ و بسته بندی

   ایمنی، بررسی بازار ۱۳۹۹ را یکی دیگر از برنامه‌ های این نشست معرفی کرد و یادآور شد: نگاهی به روند بازار چاپ در سال ۱۴۰۰ و بررسی بازار صنعت چاپ در ماه‌ های آتی نیز از دیگر عناوین این برنامه است.

   مدیر کارگروه آموزش اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ تاکید کرد: همچنین قرار است به موضوعاتی چون وضعیت تامین ملزومات در چاپ بسته‌بندی، توسعه بازار تولیدکنندگان فیلم و نقش آن‌ها در چاپ نیز پرداخته شود و به روند صادرات و فرهنگ صادرات در این بخش نیز بپردازیم.

   به گفته وی؛ تصویر آینده این بخش از صنایع چاپ و بسته‌بندی و راهکارهایی برای توسعه در گفت‌وگو با کارشناس و میهمان همچنین اعضای صفحه اینستاگرام اتحادیه نیز بررسی خواهد شد.

   پنجاه و هشتمین نشست آموزشی آنلاین اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ با عنوان آینده پژوهی در چاپ و بسته بندی، سه‌شنبه چهارم خرداد ساعت ۲۱ از صفحه رسمی اینستاگرام اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ پخش خواهد شد.

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  سه × سه =