سامانه ایروکسپو و پوشش مجازی نمایشگاه چاپ

  0
  52
  سامانه ایروکسپو و پوشش مجازی نمایشگاه چاپ

  محدودیت های ناشی از کرونا باعث شده تا همزمان با بیست و هشتمین نمایشگاه چاپ و بسته بندی، سامانه نمایشگاهی ایران با نام «سامانه ایروکسپو» این نمایشگاه را به صورت اینترنتی به نمایش بگذارد.

  نمایشگاه بین المللی چاپ، بسته بندی و ماشین آلات وابسته بزرگترین رویدادی تخصصی در صنعت چاپ جمهوری اسلامی ایران محسوب می شود که امسال با حضور شرکت های توانمند داخلی و خارجی در زمینه چاپ، بسته بندی از تاریخ 9 تا 12مهرماه برگزار می شود.

  در این نمایشگاه بزرگترین فعالان اقتصادی جدیدترین دستاوردها، محصولات و فناوری ها را به نمایش می گذارند. برپایی این نمایشگاه فرصت مغتنمی است برای دست اندرکاران و متخصصان این صنعت که از این نمایشگاه بازدید کرده و متناسب با نیاز کسب و کار خود و با توجه به روند کنونی بازار، فعالیت ها و نوآوری های موجود در بازار را رصد کنند.

  فریبا واحدی مدیرعامل سامانه ایروکسپو درباره سامانه آنلاین بیست و هشتمین نمایشگاه چاپ و بسته بندی گفت: با توجه به محدودیت های ناشی از بیماری کرونا و با بهره مندی از فناوری های روز دنیا در صنعت نمایشگاهی کشور بستری را فراهم کرده ایم تا همزمان با نمایشگاه دیداری، سامانه نمایشگاهی ایران با نام «سامانه ایروکسپو» این نمایشگاه بزرگ و تاثیرگذار در صنعت چاپ و بسته بندی را به صورت اینترنتی به  نمایش بگذارد.

   

  استقبال بیشتر با بهره مندی از سامانه ایروکسپو

  وی افزود: مشارکت کنندگان بیست و هشتمین نمایشگاه چاپ می توانند با ثبت نام در سامانه ایروکسپو و بارگذاری اطلاعات و تصاویر محصولات و خدمات خود، حداکثر بهره برداری را از حضور در این نمایشگاه داشته و به بازدیدکنندگان از سرتاسر دنیا این امکان را بدهند که به طور مجازی با آن‌ها آشنا و قرار ملاقات تنظیم کنند.

  مدیرعامل سامانه ایروکسپو ادامه داد: از آنجا که سامانه ایروکسپو این ظرفیت را دارد که غرفه داران محصولات و خدمات خود را در آن بارگذاری کنند و اطلاعات تماس مستقیم خود را در اختیار بازدید کنندگان قرار بدهند فرصتی بی بدیل است تا بدون هزینه های گزاف و با اختصاص کمترین زمان از تمام ظرفیت های موجود در حین برگزاری و حتی تا سه ماه بعد از برگزاری نمایشگاه استفاده کنند.

  بیشتر بخوانید: ثبت نام برای نمایشگاه مجازی چاپ آغاز شد

  واحدی با بیان اینکه امیدواریم این تکنولوژی به برگزاری هرچه باشکوه‌تر بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی چاپ، بسته بندی و صنایع بسته بندی و کسب رضایت مشارکت کنندگان منجر شود و شاهد استقبال خوبی از نمایشگاه امسال باشیم گفت: سامانه ایروکسپو به آدرس اینترنتی www.iroxpo.com و شماره تماس ۲۸۴۲۱۴۰۱-۰۲۱ در خدمت مشارکت کنندگان بیست و هشتمین نمایشگاه تخصصی این حوزه قرار دارد و با همکاری برگزارکننده نمایشگاه چاپ و بسته بندی و رئیس اتحادیه چاپخانه داران تهران در صدد ارائه تسهیلات ویژه به شرکت ها برای رزرو تبلیغات و بنرهای دیجیتال صفحه اختصاصی نمایشگاه هستیم.

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  سیزده + پنج =