الکل ایزوپروپیل از سوی تعاونی چاپخانه ‌داران توزیع می شود

  0
  73
  الکل ایزوپروپیل

  توزیع بیش از 160 قلم ملزومات، ابزارآلات و مواد اولیه مورد نیاز چاپخانه‌داران از جمله الکل ایزوپروپیل در  تعاونی چاپخانه ‌داران  آغاز شد.

  آغاز توزیع الکل ایزوپروپیل

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از ایبنا، احمدرضا اعتماد مظاهری، مدیرعامل تعاونی چاپخانه‌ داران با اشاره به اقدامات اخیر این تعاونی برای تامین مواد اولیه مورد نیاز چاپخانه ‌داران گفت: محموله الکل ایزوپروپیل که مدتی قبل خریداری شده بود، موجود شده و توزیع آن آغاز شده است، از ماه‌ ها قبل به دلیل کرونا استفاده از الکل افزایش یافته بود و قیمت آن نوسان زیادی داشت.

  وی افزود: اکنون وضعیت به حالت ثبات رسیده است و با وجود قیمت ‌های بالا توانستیم الکل ایزوپروپیل با کیفیت خوب و مناسب به کشور وارد کنیم.

  مظاهری با بیان اینکه در وضعیت کمبود الکل، برخی سود جویان به فروش الکل ‌های تقلبی در بازار اقدام کردند، عنوان کرد: چاپخانه‌ داران برای انجام امور روزانه و شستشوی دستگاه ‌ها مجبور به استفاده از الکل ‌های بی‌ کیفیت بودند اما اکنون می ‌توانند الکل ایزوپروپیل با کیفیت را با قیمت مناسبی از تعاونی خریداری کنند.

  وی همچنین درباره ورود سایر مواد مورد نیاز چاپخانه‌ داران، توضیح داد: محموله مرکب چینی درجه یک به کشور وارد شده است، علاوه بر آن نیز لاستیک سیلندر ژاپنی و اَبرِ اسفنجی آلمانی در کنار سایر ملزومات، ابزارآلات و مواد شیمیائی داخلی و خارجیِ عرضه شده است.

  مظاهری با بیان اینکه تلاش شده است مواد مورد نیاز چاپخانه‌ ها، با کیفیت‌ بالا و قیمت مناسب عرضه شود، گفت: در این زمینه کسانی که تا به حال از تعاونی خرید داشته‌اند می‌ توانند دوباره اقدام کنند، چاپخانه ‌دارانی هم که عضویت ندارند می ‌توانند با مراجعه به تعاونی و عضویت در آن از مزایا بهره ‌مند شوند.

  وی تاکید کرد: در این زمینه مجوز وادرات محموله جدید الکل ایزوپروپیل و مرکب نیز به زودی به کشور وارد می ‌شود تا انبار تعاونی تامین باشد و اعضا دغدغه‌ ای در زمنیه تامین جنس نداشته باشند.

  مظاهری درباره تامین سایر مواد اولیه نیز توضیح داد: تهیه کاغذ و کاغذ گلاسه نیز از جمله کارهایی است که به دنبال تامین آن هستیم اما به دلیل اینکه هزینه بالایی دارد، نیازمند سرمایه ‌گذاری اعضا در این حوزه هستیم تا بتوانیم به میزان کافی کاغذ گلاسه تامین شود.

  بیشتر بخوانید: آینده متعلق به چاپ دیجیتال است

  وی با بیان اینکه سرمایه تعاونی محدود است، گفت: در این زمینه ما از سرمایه‌گذاری همکاران و اعضا در تعاونی برای واردات کاغذ استقبال می ‌کنیم تا بتوانیم این کالا را به موقع تامین کنیم.

  مظاهری با اشاره به رایزنی برای توزیع کاغذ تحریر، عنوان کرد: در این زمینه با معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی صحبت‌ هایی داشتیم و اعلام آمادگی کردیم تا توزیع کاغذ دولتی توسط تعاونی انجام شود که این مساله در دست بررسی است.

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  7 + 1 =