ترانه ای به پاسداشت چهره‌های ماندگار صنعت چاپ

  گفت و گو با محمد رسولی، از طراحان اولیه و کارگردان فیلم‌های «آئین سپاس چهره‌های ماندگار صنعت چاپ ایران»

  0
  105
  آیین سپاس چهره‌های ماندگار صنعت چاپ

  تک آهنگ چهره‌های ماندگار صنعت چاپ با ترانه‌ای از عبدالجبار کاکایی و آهنسگازی فردین خلعتبری همزمان با آئین سپاس چهره‌های ماندگار صنعت چاپ رونمایی می‌شود.

  چهره‌های ماندگار صنعت چاپبه گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از ایبنا؛ محمد رسولی، از طراحان اولیه «آئین سپاس چهره‌های ماندگار صنعت چاپ ایران» و کارگردان فیلم‌های این مراسم با اشاره به برنامه‌ریزی‌های انجام شده برای این آئین، بیان کرد: جدیدترین کاری که انجام شده، آماده‌سازی تک آهنگ چهره‌های ماندگار صنعت چاپ با ترانه‌سرایی عبدالجبار کاکایی و آهنگسازی، ملودی و تنظیم فردین خلعتبری است.

  وی ادامه داد: این تک آهنگ در وصف صنعت چاپ و چهره‌های ماندگرار این صنعت است که نخستین‌بار از سوی گروه موسیقی در مراسم آئین سپاس چهره‌های ماندگار صنعت چاپ اجرا خواهد شد.

  رسولی با اشاره به آماده‌سازی تیزرهای تلویزیونی این مراسم نیز گفت: تیزرهایی برای پخش این برنامه آماده‌سازی شده و به تلویزیون سپرده شده همچنین قرار است به مرور فیلم‌های این مجموعه در سیما پخش شود.

  چهره‌های ماندگار صنعت چاپوی همچنین از آماده‌سازی تندیس نماد صنعت چاپ مخصوص 100 چهره برگزیده این مراسم خبر داد و افزود: رونمایی از مجموعه 100 فیلم مستند شامل زندگی‌نامه چهره‌های ماندگار صنعت چاپ از دیگر اقدامات در دست انجام است، همچنین قرار است این فیلم‌ها در قالب یک نرم‌افزار مالتی‌مدیا به میهمانان مراسم اهدا شود.

  رسولی تاکید کرد: در حاشیه این برنامه نیز یدالله کابلی استاد خوشنویسی قرار است در حسن برگزاری این مراسم، اسامی این 100 چهره ماندگار را به صورت خطاطی آماده کند و به افراد هدیه شود.

  بیشتر بخوانید: نشست کمیته اجرایی آیین سپاس چهره های ماندگار صنعت چاپ برگزار شد

  وی همچنین درباره عناوین این 100 چهره ماندگار، گفت: این چهره‌ها با عناوین مفاخر، پیشکسوتان، پیشتازان، نوآوران، کارآفرینان و پشتیبانان و حامی طبقه‌بندی شده‌اند که طیف‌ها و افراد گوناگونی را از سراسر کشور در بر می‌گیرد.

  چهره‌های ماندگار صنعت چاپ

  بخشی از ترانه چهره‌های ماندگار صنعت چاپ سروده عبدالجبار کاکایی به شرح زیر است؛

  کارنامه شریف چاپ

  زیر چتر امن و ماندگار

  نام‌های جاودانه را

  بگذراند از دل غبار

  ما شناسنامه ی تبار خویش

  ما رسول طرح و رنگ و ایده‌ایم

  ما سراغ مهر را گرفته‌ایم

  ما صدای عشق را شنیده‌ایم

  آئین سپاس چهره‌های ماندگار صنعت چاپ سه‌شنبه 20 اردیبهشت ‌ماه از ساعت 16 تا 20 در هتل اسپیناس پالاس برگزار خواهد شد.

  مطلب قبلینشست هم اندیشی قیمت گذاری صنعت چاپ و بسته بندی برگزار شد
  مطلب بعدیارشاد در انتظار کاغذهای قاچاق کشف شده

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  شانزده − 8 =