مدیرعامل شرکت چاپی نامی نقش: نمایشگاه چاپ محلی برای تعامل است

  0
  65
  شرکت چاپی نامی نقش

  شرکت چاپی نامی نقش؛ ارائه کننده خدمات چاپ و پس از چاپ 

  شرکت چاپی نامی نقش در حدود 22 سال است که در زمینه چاپ افست فعالیت دارد. نامی نقش خدمات پیش از چاپ، چاپ و پس از چاپ را به مشتریان خود ارائه می‌دهد و در چند سال اخیر نیز با واردکردن دستگاه‌های رول به گسترش خدمات خود پرداخته است.

  محسن آبادیگر مدیرعامل شرکت چاپی نامی نقش درباره چگونگی کیفیت برگزاری چهارمین دوره نمایشگاه بین‌المللی چاپ، بسته‌بندی و فرآوری به خبرنگار مجله چاپ و نشر گفت: این اولین دوره‌ای است که ما در نمایشگاه آفتاب شرکت می‌کنیم و باید بگویم برگزارکنندگان آن به لحاظ فضاسازی، چیدمان سالن و تهویه هوا بسیار خوب عمل کرده بودند؛ البته مردم هنوز آن‌چنان‌که باید این نمایشگاه را نمی‌شناسند، بیشتر با نمایشگاه بین‌المللی -واقع در- چمران آشنا هستند اما فکر می‌کنم آینده نمایشگاه آفتاب با توجه به مزیت‌هایی که دارد بسیار روشن است.

  شرکت چاپی نامی نقشآبادیگر در ادامه اظهار داشت: هدف ما از شرکت در این آوردگاه معرفی محصولات جدیدمان به مشتریان بود که خوشبختانه به‌خوبی انجام شد. انتظار داشتیم تا در این نمایشگاه با افرادی که بتوانند نیازهای ما را در زمینه مواد اولیه تأمین کنند، تعامل برقرار کنیم که این مهم به نحوی مطلوب انجام شد؛ از سویی ما با مشتریان جدیدی برای ارائه محصولاتمان نیز ارتباط برقرار کردیم.

  بیشتر بخوانید: ضعف در بخش بین‌الملل چهارمین دوره نمایشگاه بین‌المللی چاپ

  مدیرعامل مجموعه نامی نقش بیان داشت: ما در بخش بین‌الملل بازدیدکنندگانی از کشورهای افغانستان، عراق و تاجیکستان داشتیم. صحبت‌ها و رایزنی‌هایی انجام دادیم که امیدوار هستیم در آینده‌ای نه‌چندان دور نتایج خوبی در پی داشته باشد.

  شرکت چاپی نامی نقش

  مطلب قبلیتولید ظروف بسته ‌بندی قابل کمپوست با استفاده از نشاسته
  مطلب بعدیساخت و نصب فیلتر‌های هیبریدی در یک شرکت تولید کاغذ

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  10 − 6 =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.