رئیس اتحادیه چاپخانه داران تهران: شرایط اخذ جواز را آسان کردیم

  0
  181
  تامین مواد اولیه

  رئیس اتحادیه چاپخانه داران تهران خبر داد: برای سرعت بخشی به روند اخذ مجوز، شرایط و فرآیند اداری را بسیار آسان کردیم.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از روابط عمومی اتحادیه چاپخانه داران تهران، در چهارمین جلسه کارگروه توسعه و ساماندهی تابلوسازان که صبح امروز مورخ 99/11/4برگزار شد، احمد ابوالحسنی، رئیس اتحادیه چاپخانه داران تهران گفت: برای سرعت بخشیدن به روند اقدام و اخذ جواز برای فعالان رسته های مختلف چاپخانه داران از جمله تابلوسازان، شرایط و فرآیند اداری مربوطه را بسیار آسان کردیم.

  وی افزود: تا آنجا که قانون به ما اجازه می دهد شرایط را برای متقاضیان دریافت جواز آسان شده و امیدواریم این امر موجب شود تا  فعالان هر چه سریعتر نسبت به دریافت جواز اقدام کنند.

  رئیس اتحادیه چاپخانه داران تهران با اعلام اینکه همچنین سعی کردیم موانع و ناآگاهی های مالیاتی اعضا را برطرف کنیم، اظهار داشت: تا قبل از این، حل مشکلات مالیاتی اعضا از طریق روابط بود ولی با توجه به  اهمیت حفظ شأن و منزلت فعالان صنف، مشاور مالیاتی از سوی اتحادیه استخدام شده که اعضای صنف را در چگونگی احقاق حقوق مالیاتی خود یاری و کمک می کند.

  بیشتر بخوانید: مشاور امور مالیاتی اتحادیه چاپخانه داران منصوب شد

   وی این را نیز گفت که حتی افرادی که جواز ندارند در صورت اقدام به تشکیل پرونده، می توانند  از خدمات مشاوره مالیاتی و حقوقی اتحادیه چاپخانه داران تهران بهره مند شوند.

  ابوالحسنی با تاکید بر اینکه باید مشارکت اعضای چاپخانه داران در رسته های مختلف به ویژه تابلوسازان  بیشتر شود، اظهار داشت: سعی کنید افراد مختلف بیشتری به جلسات کارگروه تابلوسازان دعوت شوند تا جلسات اینچنینی محفلی برای شنیدن دیدگاه ها و نقطه نظرات طیف بزرگتری از تابلوسازان باشد.

  وی ادامه داد: تلاش داریم تا قبل از سالگرد تشکیل هیئت مدیره فعلی، میزان مشارکت افراد و اعضای صنف در تمام رسته ها افزایش چشمگیری یافته باشد. چرا که این مشارکت و دیده شدن، شور و شوق بیشتری را برای فعالیت اعضا و جذب به اتحادیه فراهم می کند.

  رئیس اتحادیه چاپخانه داران تهران همچنین در خصوص برگزاری دیدار و جلسه کارگروه تابلوسازان با رئیس سازمان زیباسازی گفت: در جلسه قبلی مصوب کردیم برای دیدار با آقای ضرغامی، مطالبات و مشکلات این رسته در قالب سه مورد همراه با ارائه راهکار مکتوب شود تا زمان مفید برای بیان خواسته های تابلوسازان، هدر نرود.

  رتبه بندی تابلوسازان

  رئیس اتحادیه چاپخانه داران تهراندر ادامه این جلسه، بهنام نجفی از اعضای کارگروه تابلوسازان نیز با ارائه گزارشی از مباحث امروز گفت: در این جلسه به موضوع رتبه بندی تابلوسازان بر اساس دانش فنی، تجهیزات کارگاهی، رزومه کاری، تعداد نیروی انسانی، نیروهای فنی و … پرداخته شد.

  وی ادامه داد: همچنین تمرکز این جلسه بر دیدار با آقای ضرغامی رئیس سازمان زیباسازی استان تهران بود که جهت ساماندهی تابلوهای شهری و حمایت سازمان زیبا سازی از تابلوسازان با جواز، مذاکره و دیدار با ایشان یک ضرورت به شمار می آید.

  وی ادامه داد: همچنین در این جلسه قرار شد تا کمیته های مشورتی علمی و کمیته های باز دایر شود که ضمن دسته بندی افراد، امکان مشارکت بیشتر در جلسات کارگروه فراهم شود.

  نجفی از برپایی تریبون آزاد برای صنف تابلوسازان نیز خبر داد و گفت: بنا داریم در مناطق و مراکزی که تابلو سازان مستقر هستند در زمان های مشخص، تریبونی با مدیران اتحادیه چاپخانه داران برگزار کنیم که افراد به بیان دیدگاه ها، مشکلات و نظرات خود بپردازند و نسبت به مطالبات خود، دیداری حضوری با مدیران اتحادیه داشته باشند.

  مطلب قبلیرکورد تولید کاغذ بسته بندی در کاغذ سازی کاوه
  مطلب بعدیچگونه کارمندان ماهر جذب کنیم

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  16 − 8 =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.