تأسیس نخستین مدرسه مهارتی چاپ و بسته بندی توسط دانشگاه آزاد اسلامی

  0
  75
  نخستین مدرسه مهارتی چاپ و بسته بندی

  نخستین مدرسه مهارتی چاپ و بسته بندی در شهر قم راه اندازی می شود

  معاون آموزش های فنی و حرفه ای، مهارتی و کاربنیان دانشگاه آزاد اسلامی گفت: بر اساس دستورالعمل ابلاغی از سوی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی و با عنایت به ارزیابی ظرفیت‌ها، امکانات کارگاهی و آزمایشگاهی مقرر شد نخستین مدرسه مهارتی چاپ و بسته بندی در دانشگاه آزاد اسلامی استان قم راه‌اندازی  شود.

  نخستین مدرسه مهارتی چاپ و بسته بندیبه گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از ایسکانیوز، علیرضا لادن مقدم، معاون آموزش های فنی و حرفه ای، مهارتی و کاربنیان دانشگاه آزاد اسلامی در رابطه با راه اندازی نخستین مدرسه مهارتی چاپ و بسته بندی گفت: بر اساس دستور العمل ابلاغی از سوی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی و با عنایت به ارزیابی ظرفیت ‌ها، امکانات کارگاهی و آزمایشگاهی مقرر شد نخستین مدرسه مهارتی چاپ و بسته بندی در دانشگاه آزاد اسلامی استان قم راه ‌اندازی  شود.

  لادن مقدم اظهار کرد: راه اندازی مدارس عالی مهارت در حوزه چاپ را با رویکرد مهارتی، برگزاری آموزش ‌های آزاد، اجرای طرح پویش، همکاری با شهرک‌ های صنعتی استان‌ها با استفاده از انعقاد تفاهم ‌نامه و راه ‌اندازی هنرستان‌ های جوان در استان‌ ها برنامه ‌ریزی شده است.

  بیشتر بخوانید: ایجاد «مدرسه چاپ» نیازمند برنامه ریزی قوی

  وی تاکید کرد: رشته‌ های تحصیلی مرتبط با صنعت چاپ برای مقاطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته با مشارکت انجمن علمی فناوری چاپ ایران در دانشگاه آزاد اسلامی قم ایجاد می ‌شود.

  مطلب قبلیبهره‌مندی از تصمیمات داده ‌محور برای رشد کسب و کار 
  مطلب بعدیالزام ثبت کد رهگیری در بسته بندی لوازم یدکی خودرو به منظور جلوگیری از قاچاق

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  20 + ده =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.