دیدار هیئت مدیره شرکت تعاونی چاپخانه داران تهران با مسئولان ارشاد

  0
  77
  شرکت تعاونی چاپخانه داران تهران

  تقویت همکاری ‌وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و شرکت تعاونی چاپخانه داران

  اعضای هیئت مدیره شرکت تعاونی چاپخانه داران تهران با معاونت فرهنگی و مدیرکل دفتر امور چاپ و نشر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دیدار کردند.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از روابط عمومی شرکت تعاونی چاپخانه داران تهران، دکتر یاسر احمدوند، معاون فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و علی‌اکبر ابراهیمی، مدیر‌کل دفتر امور چاپ و نشر وزارت ارشاد، میزبان احمدرضا اعتماد مظاهری مدیرعامل شرکت تعاونی چاپخانه داران تهران، حمید غفاری رئیس هیئت مدیره و مسعود فرشی‌ فرید مشاور عالی شرکت تعاونی چاپخانه‌ داران تهران بودند.

  این نشست که با استقبال گرم معاون وزیر و مدیرکل از هیئت ‌مدیره شرکت تعاونی چاپخانه داران تهران همراه بود، مسائل و موضوعات گوناگون مرتبط با این شرکت تعاونی مطرح و راهکارهایی برای تقویت همکاری ‌های دوجانبه بین وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و شرکت تعاونی چاپخانه ‌داران عنوان شد.

  همچنین در این جلسه نقطه ‌نظراتی درخصوص معضلات و موانع پیشِ روی صنعت چاپ و راه ‌هایی برای برون ‌رفت از آن بیان شد که در پرتو آن بر ضرورت تکیه بر ارائه راهبردهای کارشناسان شرکت تعاونی برای شناسایی تهدیدها و تبدیل آن به فرصت هایی برای توسعه و ترقی صنعت چاپ کشور در سطح ملی تاکید شد.

  معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و مدیر کل دفتر امور چاپ و نشر، تمایل خود را برای همکاری‌ با شرکت تعاونی چاپخانه‌داران اعلام و حوزه معاونت را دارای انگیزه قوی در این مقوله عنوان کردند.

  مدیرکل دفتر امور چاپ و نشر نیز درباره سبقه شرکت تعاونی چاپخانه داران تهران گفت: شرکت تعاونی چاپخانه‌ داران، طی سنوات متمادی، مجموعه ‌ای همراه و همدل با حوزه فرهنگ بوده است و آماده هر گونه مساعدت مادی و معنوی از شرکت تعاونی چاپخانه ‌داران تهران هستیم.

  بیشتر بخوانید: اتحادیه چاپخانه داران تهران نیازمند شفاف سازی است

  یاسر احمدوند و علی اکبر ابراهیمی، ضمن قول مساعدت با تعاونی برای طرح‌ هایی که از جانب شرکت تعاونی جنبه منفعت عمومی و ملی داشته باشد، تمایل به همکاری و همیاری از خود نشان داده و بر انگیزه‌ های خود برای تجلی این همکاری ‌ها تاکید کردند. همچنین خواهان برگزاری جلسات متوالی و نشست های هم ‌اندیشی پیوسته بین شرکت تعاونی چاپخانه داران تهران و اداره کل امور چاپ و نشر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شدند.

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  7 + شش =