تقدیر اتحادیه از خبرنگاران صنعت چاپ

  0
  96
  خبرنگاران صنعت چاپ

  هیئت مدیره اتحادیه چاپخانه داران تهران صبح امروز از خبرنگاران صنعت چاپ تقدیر کرد.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین؛ احمد ابوالحسنی رئیس اتحادیه چاپخانه‌ داران تهران در مراسم تقدیر از خبرنگاران صنعت چاپ که در روز 17 مرداد ماه برگزار شد، گفت: روز خبرنگار فرصتی گران‌ بها برای پاسداشت مقام شامخ انسان ‌هایی متعهد، امانت‌ دار و فرهیخته است که در راه روشنگری و آگاهی بخشی به جامعه می ‌کوشند.

  وی ادامه داد: خبرنگاران انسان ‌هایی متعهد، امانت ‌دار و دلسوز هستند که بنده این ویژگی ‌ها را در سال‌ های مسئولیت خود به ‌ویژه در یک سال اخیر به خوبی درک کرده ام.

  ابوالحسنی با اشاره به اینکه هیچ مجموعه، سازمان و ارگانی بدون حضور خبرنگاران به موفقیت دست نخواهد یافت، تصریح کرد: خبرنگاران بازوی قدرت برای پیشرفت هر مجموعه ای هستند. در صنعت چاپ نیز این خبرنگاران بودند که فعالیت های ما را به تصویر کشیده و با قلم توانای خود آن را به نگارش درآوردند.

   در ادامه میریونس جعفری، نایب رئیس اتحادیه چاپخانه داران تهران ضمن تبریک روز خبرنگار بیان داشت: خبرنگاران نباید خبربیاور باشند بلکه رسالت آن ها ثبت تاریخ جهان و بشریت همانند تمام 2500 سال گذشته است.

  وی افزود: خبرنگاری شغلی با اهمیت است که باید با صداقت همراه باشد. خبرنگاران از جان خود می گذرند تا بتوانند وقایع مهم را به گوش همگان برسانند.

  جعفری خاطرنشان کرد: خبرنگاران صنعت چاپ از ابتدا همراه و یاور ما بودند که این روند از مجله صنعت چاپ آغاز شد و با مجله چاپ و نشر ادامه یافت. عزیزان در کاروان مهربانی همراه ما بوده و در اطلاع رسانی ها یاورمان بودند.

  احمد رضا اعتماد مظاهری؛ عضو هیئت مدیره اتحادیه و مدیرعامل شرکت تعاونی چاپخانه داران تهران نیز در ادامه با تاکید بر اهمیت نقش خبرنگاران گفت: خبرنگاران با اخبار منتشره شان باعث آگاهی مردم می شوند. من نیز به نوبه خودم به خبرنگاران به‌ویژه به خبرنگاران فعال در صنف چاپ که فریضه آگاهی بخشی و اطلاع رسانی را به انجام می رسانند تبریک می گویم.

  هم چنین تقی علیان، مشاور عالی اتحادیه چاپخانه داران تهران رمز موفقیت هر سازمان، اتحادیه و مجموعه ای را حضور خبرنگاران و انجام وظیفه آن ها در اطلاع رسانی درست و به موقع دانست.

  بیشتر بخوانید: چاپ برچسب تقلبی تهدید جدید صنعت چاپ

  خبرنگاران صنعت چاپخبرنگاران صنعت چاپ

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  1 × 3 =