اتحادیه رسمی چاپ استان های کشور تشکیل شد

  «بخش دوم»

  0
  300
  اتحادیه رسمی چاپ استان های کشور

  دوشنبه 20 دی ماه دومین نشست روسای اتحادیه ‌های صنعت چاپ سراسر کشور در محل اتحادیه چاپخانه ‌داران تهران برگزار شد که طبق آن مقدمات اولیه اتحادیه رسمی چاپ استان های کشور بنا گذاشته شد تا با خرد جمعی به بررسی مشکلات و معظلات این صنعت بپردازند. گفتنی است که طی رای گیری انجام شده در این نشست، نماینده تشکل های استانی چاپ نیز تغییر کرد.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین؛ این نشست با حضور احمد ابوالحسنی (رئیس اتحادیه چاپخانه داران تهران)، علی مغانی (رئیس اتحادیه چاپخانه داران خراسان رضوی)، کیوان کاشفی (رئیس اتحادیه چاپخانه داران کرمانشاه)، مجید محبی (رئیس اتحادیه چاپخانه داران استان آذربایجان غربی)، حمید سلیمانی (رئیس اتحادیه چاپخانه داران استان گلستان)، امین خضریان (رئیس اتحادیه چاپخانه داران استان همدان)، سید محسن علوی (رئیس اتحادیه چاپخانه داران چهار محال و بختیاری)، سید اسماعیل صالح نژاد (نایب رئیس اتحادیه چاپخانه داران استان مازندران)، مسعود ادیمی (نماینده چاپخانه‌ داران اراک)، علی عافیت (نایب رئیس اتحادیه چاپخانه‌ داران آذربایجان شرقی)، علی طارمی راد (مدیرعامل سابق شرکت افست) برگزار شد.

  اتحادیه رسمی چاپ استان های کشوردر دومین نشست روسای اتحادیه ‌های صنعت چاپ سراسر کشور بحث ها و گفت و گوهایی مبنی بر تشکیل اتحادیه رسمی چاپ استان های کشور صورت گرفت و تصمیم بر این شد که این تشکل قائم به شخص نباشد و تصمیم گیری ها بر اساس خرد جمعی انجام شوند.

  شایان ذکر است که تا زمان برگزاری انتخابات این تشکل و رسیدن به جایگاه حقوقی آن، علی مغانی به عنوان رئیس و سخنگو و همچنین علی طارمی راد نیز در سمت دبیر اتحادیه رسمی چاپ استان های کشور به فعالیت می پردازند.

  اتحادیه رسمی چاپ استان های کشوردر دومین نشست روسای اتحادیه ‌های صنعت چاپ سراسر کشور تصمیم بر این شد تا این تشکل به منظور رفع مشکلات مالیات بر ارزش افزوده و دریافت تسویه حساب از سازمان تامین اجتماعی اقدام کرده و از وکیل حقوقی بهره مند شوند و هزینه های آن بر اساس ظرفیت اتحادیه هر استان تسهیم شود.

  بیشتر بخوانید: بررسی معضلات چاپ در نشست روسای اتحادیه‌ های چاپخانه داران سراسر کشور

  گفتنی است؛ 90 درصد روسای اتحادیه ‌های صنعت چاپ سراسر کشور با امضای نامه ای خطاب به محمود شالوئی مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و مدیرکل حوزه وزارتی و سیدرضا فاطمی امین وزیر صنعت، معدن و تجارت عنوان کردند که ضمن تشکر از زحمات غلامرضا شجاع که تا به حال به عنوان نماینده تشکل های چاپ کشور در جلسات تصمیم گیری و برنامه ریزی چاپ در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی حضور می یافته با توجه به تصمیم روسای اتحادیه های صنعت چاپ کشور، از این پس سمتی با عنوان فوق ندارد.

  اتحادیه رسمی چاپ استان های کشوراتحادیه رسمی چاپ استان های کشور

  اتحاداتحادیه رسمی چاپ استان های کشوریه رسمی چاپ استان های کشور

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  هجده − هفت =