پیشتازی صدور مجوز چاپ محصولات صادراتی در استان قزوین

  0
  61
  محصولات صادراتی

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین گفت: برای دو هزار و ۵۰۴ تُن محصولات صادراتی استان قزوین، از سوی اداره کل ارشاد قزوین مجوز محصولات فرهنگی صادر شده که در شرایط تحریم، رقم قابل ملاحظه ای است.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین؛ محمدحسین اسماعیلی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین روز دوشنبه با اعلام این مطلب گفت: محصولات صادراتی از جمله مواد غذایی، بهداشتی و صنعتی که برای صادرات بسته بندی می شوند برای بسته بندی ها از جمله کارتن، لیبل، سلفون، قوطی و بروشورهای تبلیغی و… استفاده می کنند که پیش از چاپ باید مجوز محتوایی دریافت نمایند و صدور این مجوزها بر عهده اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی است.

  وی یادآور شد: از آنجایی که استان قزوین یک استان صنعتی با شهرک ها و کارخانجات متعدد است این موضوع از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

  اسماعیلی افزود: در سال ۱۳۹۸ برای دو هزار و ۵۰۴ تُن محصولات صادراتیِ استان قزوین، از سوی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مجوز محصولات فرهنگی صادر شده که در شرایط تحریم، رقم قابل ملاحظه ای است.

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین تاکید کرد: مقصد این صادرات کشورهایی نظیر عراق، ترکمنستان، افغانستان و… بوده و چاپخانه های استان این محصولات را چاپ کرده اند که این روند در سال جاری نیز ادامه پیدا خواهد کرد.

  به گفته وی در استان قزوین ۱۴۴ واحد چاپی و چاپخانه فعالیت دارند که از این حیث یکی از استان های فعالِ کشور در حوزه چاپ محسوب می ‌شود.

  بیشتر بخوانید: جلوگیری از برون سپاری با سامانه ثبت سفارش چاپ استانی

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  5 × پنج =