مدیر فروش مجموعه سلطان چاپ؛ نمایشگاه دبی فرصتی برای یافتن بازارهای جهانی

  0
  92
  مجموعه سلطان چاپ

  مدیر فروش مجموعه سلطان چاپ: بازارهای داخلی رونق خوبی ندارد از همین رو ما درصدد بودیم تا  با یافتن مشتری های جدید در منطقه کمبود مشتری در داخل کشور را به نوعی جبران کنیم.

  سید هاشم پاک نیت مدیر فروش مجموعه سلطان چاپ درباره چگونگی برگزاری نمایشگاه چاپ و بسته بندی دبی به خبرنگار مجله چاپ و نشر آنلاین گفت: این دومین دوره ای بود که مجموعه سلطان چاپ در نمایشگاه چاپ و بسته بندی دبی حضور یافته بود.  این آوردگاه برای یکسری از رسته های چاپ مفید و مثمر ثمر بود اما ما هنوز بازخورد  دلخواه را از حضورمان در این آوردگاه نگرفته ایم.

   

  مجموعه سلطان چاپ

  وی در ادامه هدف مجموعه سلطان چاپ  را از حضور در نمایشگاه چاپ و بسته بندی دبی یافتن بازارهای خارجی و قوی کردن بخش صادرات عنوان کرد و افزود: همانطور که می دانید بازارهای داخلی رونق خوبی ندارد از همین رو ما درصدد بودیم تا  با یافتن مشتری های جدید در منطقه کمبود مشتری در داخل کشور را به نوعی جبران کنیم.

  پاک نیت همچنین اظهار داشت: کالاهایی که مجموعه ما در نمایشگاه چاپ و بسته بندی دبی ارائه کرد شامل لفافه های بسته بندی برای محصولات غذایی، دارویی و آرایشی بهداشتی بود و در همین رابطه توانستیم ما شرکت هایی از کشورهای عمان و عراق ارتباطات نسبتا خوبی برقرار کنیم.

   

   مدیر فروش مجموعه سلطان چاپ؛ پاویون ایران عملکردی قوی داشت

  مدیر فروش سلطان چاپ افزود: با وجود تمام مشکلاتی که وجود داشت پاویون ایران توانست در این آوردگاه حضور پیدا کند و یک روز قبل از برگزاری نمایشگاه نیز همایش نوآوری بسته بندی با مشارکت اتحادیه و مرکز تجاری ایران و امارت برپا شد که بسیار پر بار و ثمر بخش بود. نو آوری های خوبی نیز از سوی شرکت هایی همچون canon و ملزومات چاپی ها در این آوردگاه عرضه شد. رسته مربوط به معرفی ماشین های چاپ حضور پر رنگ تری از رسته های مربوط به  ارائه ملزومات چاپ در نمایشگاه چاپ و بسته بندی دبی داشتند.

  بیشتر بخوانید: پتانسیل‌های بالای صنعت چاپ استان تهران

  وی در پایان اظهار داشت: به دلیل بحث تحریم ها ما نمی توانیم نمایشگاه هایی همچون آوردگاه چاپ و بسته بندی دبی در داخل کشور داشته باشیم. به لحاظ تخصص و تکنولوژی دستگاه های ما دسته کمی از نمایشگاه های خارج ندارد؛ با اینهمه کشورهای دیگر به دلیل محدودیت های بین المللی نمی توانند در نمایشگاه های داخلی ما حضور پیدا کنند و اطلاعاتشان در خصوص تکنولوژهای روز دنیا راختیار ما بگذارند تا صنعت گران ما بتوانند همپای آنان حرکت کنند.

  مطلب قبلیروابط عمومی وزارت بهداشت از تزریق بیش از ۱۵۰ میلیون واکسن کرونا خبر داد 
  مطلب بعدیدلایل رشد20 درصدی قیمت کاغذ در بازار

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  هشت + 3 =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.