مدیر شرکت تهران ماشین‌ابزار: رقابت نابرابر در بخش ارزی و ریالی محسوس است

  0
  54
  شرکت تهران ماشین‌ابزار

  شرکت تهران ماشین‌ابزار؛ تامین کننده ماشین آلات پس از چاپ 

  شرکت تهران ماشین‌ابزار (tmc) تأمین‌کننده ماشین‌ آلات پس از چاپ و  تولید و چاپ لیبل و همچنین عمده ملزومات مصرفی صنعت لیبل و افست شیت است. مدیر این مجموعه که همانند هرسال حضوری فعال در نمایشگاه بین‌ المللی چاپ و بسته‌ بندی داشت مهم ترین مشکل نمایشگاه چاپ و بسته بندی تهران را رقابت نابرابر در بخش ریالی و ارزی برشمرد. 

  به گزارش خبرنگار چاپ و نشر آنلاین، عمادالدین دیلمی مدیرعامل شرکت تهران ماشین‌ابزار (tmc) گفت: بنده از زمانی که به یاد دارم به همراه پدر در این نمایشگاه که هرساله محل تجمع صنوف و بازرگانان صنعت چاپ و بسته‌ بندی است، حضور داشتم و به همین رسم در بیست و نهمین دوره این رویداد نیز شرکت کردم. به نظر من کیفیت نمایشگاه خوشبختانه رو به صعود است که دلیل آن نیز تخصصی‌تر شدنش است.

  مدیر شرکت تهران ماشین‌ابزار تفاوت میان شرکت‌ کنندگان در بخش ریالی و ارزی نمایشگاه بین المللی چاپ و بسته بندی تهران را مهم‌ ترین مشکل بازرگانانی برشمرد که در این رویداد حاضر می‌ شوند و در این رابطه اظهار داشت: اختلاف قیمت میان این دو بخش بسیار محسوس است، حتی در مواردی مشاهده شده که برخی افراد با سندسازی در بخش ریالی شرکت می‌ کنند. این یک رقابت ناسالم است که باید برای رفع آن فکری شود.

  شرکت تهران ماشین‌ابزاردیلمی نمایشگاه را محلی برای تبادل و اشتراک اطلاعات، دستاوردها و مسائل روز صنعت برشمرد و تصریح کرد: شاید خیلی از همکاران اعتقادی به حضور در نمایشگاه نداشته باشند اما نمی‌ توان از نقش چنین رویدادهایی در رشد صنعت چاپ چشم‌پوشی کرد؛ چراکه تنها نقش نمایشگاه سودآوری، فروش و افزایش درآمد نیست بلکه محلی برای تازه کردن دیدارها و تبادل اطلاعات و برندسازی نیز محسوب می‌ شود که می‌ تواند از مهم‌ترین دستاوردهای آن به حساب آید. جای تأسف دارد که امسال جای خیلی از شرکت‌ های بازرگانی و چاپخانه‌ ها را خالی دیدم و این همکاران حتی به‌عنوان بازدید کننده نیز در نمایشگاه حضور نیافتند.

  مدیرعامل شرکت تهران ماشین‌ابزار افزود: خوشبختانه ما در مجموعه tmc به اهدافمان برای حضور در نمایشگاه دست‌یافتیم که از جمله آن می‌توانم به تازه کردن دیدار با مشتریان قدیمی و یافتن مشتریان جدید اشاره کنم. همچنین امسال برای نخستین بار دستگاه سلفون دوکاره خود را در نمایشگاه عرضه کردیم که با استقبال خوب و بازخورد مناسب مشتریان مواجهه شد.

  شرکت تهران ماشین‌ابزار

  وی در ادامه در رابطه با وضعیت صنعت چاپ و بسته‌بندی در کشور گفت: در گذشته هر شخصی می‌ توانست وارد این صنف شده و بخشی از بازار را به خود اختصاص دهد اما امروز با تخصصی شدن این صنعت بدون دانش و تخصص کافی شروع و ادامه کار مشکل است.

  بیشتر بخوانید: عدم برنامه ریزی در برگزاری نمایشگاه‌های بین‌المللی

  مدیر شرکت تهران ماشین‌ابزار خاطرنشان کرد: چاپخانه‌ داران و تجار این صنعت با هوشیاری به این سمت رفته‌اند که هزینه‌ها را پایین و بهره‌وری و کیفیت را بالا ببرند که به‌تبع آن ماشین‌آلات، مواد اولیه و نیروی کار تخصصی را به خدمت گرفته‌ اند تا به رشد این صنعت کمک کنند. البته باید گفت که شاید در این میان حجم کارها کمتر شده باشد اما قطعاً بازدهی مجموعه‌های تخصصی بیشتر شده است.

  مطلب قبلیرشد 14/5 درصدی چاپ کتاب در استان آذربایجان غربی
  مطلب بعدیبر پایی انجمن ناشران دانشگاهی جشنواره کتاب

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  9 + 19 =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.