کنترل قیمت زینک با واردات آن

  گفت و گو با غلامرضا شجاع، مدیرعامل شرکت تعاونی لیتوگرافان

  0
  85
  کاغذ تولید مازندران

  مدیرعامل شرکت تعاونی لیتوگرافان از ثبات قیمت زینک به دنبال ورود سه کانتینر زینک به کشور خبر داد و اعلام کرد محموله بعدی زینک ۱۵ بهمن ماه به مقصد ایران حرکت خواهد کرد.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از ایبنا؛ غلامرضا شجاع، مدیرعامل شرکت تعاونی لیتوگرافان با اشاره به وضعیت زینک در بازار گفت: با توجه به اینکه شرکت تعاونی از فروردین ماه امسال به صورت مرتب به اندازه کافی برای اعضای خود زینک داشته و حداقل ۹۰ درصد نیاز اعضای خود را در کشور تامین کند توانستیم با ورود زینک‌ های جدید قیمت زینک را کنترل کنیم.

  وی افزود: البته در قسمت مطبوعات چون سایز خاصی دارند و تعداد کمی دارند بازار با کمبود روبرو بوده است و ما هم نتوانستیم زینک مورد نیاز مطبوعات را تامین کنیم.

  قیمت زینکثبات قیمت زینک در سه ماه گذشته

  شجاع با بیان اینکه اکنون سه ماه است که قیمت زینک در بازار ثابت مانده است، عنوان کرد: زینک با کاهش و افزایش سه تا پنج درصدی در بازار روبرو بوده و تغییر خاصی نداشته است و از آنجایی که زینک‌ های ارسالی نیز به تازگی وارد شده است پاسخگوی نیاز صنف هستیم.

  وی تاکید کرد: محموله بعدی زینک نیز شامل سه کانتینر زینک نیز چهارشنبه ۱۵ بهمن از کشور چین به کشور ارسال می‌شود و بعد از آن نیز پروفرمای ما در وزارت صمت تایید شده است و با تایید بانک مرکزی کارهای پارت بعدی سفارش‌ها به زودی انجام خواهد شد.

  شجاع با اشاره به قیمت زینک در بازار نیز گفت: الان هر ورق زینک در شرکت تعاونی برای اعضا به قیمت ۳۷ هزار تومان است می‌دهد و این کالا در بازار حدود ۴۲ هزار تومان است.

  مطلب قبلیگام اول؛ بازگشت به برجام و برداشتن تحریم‌ ها
  مطلب بعدینمایشگاه مجازی کتاب تهران و نگرانی های پیش رو

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  4 × دو =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.