سامانه اداره کتاب مجدد آغاز به کار خواهد کرد

  0
  71
  رئیس نمایشگاه کتاب

  اطلاعاتی از سامانه اداره کتاب سرقت نشده است

  یاسر احمدوند با اعلام این خبر که سامانه اداره کتاب از هفته آینده مجدد آغاز به کار خواهد کرد گفت: هیچ اطلاعاتی از این سامانه به سرقت نرفته و تخلیه نشده است.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از روابط عمومی خانه کتاب و ادبیات ایران، یاسراحمدوند، معاون امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در خصوص زمان فعالیت مجدد سامانه دفتر توسعه کتاب و کتابخوانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی (سامانه اداره کتاب) گفت: پس از حمله سایبری به سامانه‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی،  همکاران فنی، کارشناسان و مشاوران کار فشرده و متراکمی را برای رفع این اختلال آغاز کردند و موفق به بازیابی اطلاعات سامانه اداره کتاب شدند.

  معاون امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی افزود: همه اطلاعات بازگردانده شدند و هیچ اطلاعاتی از این سامانه به سرقت نرفته و تخلیه نشده است. با انتقال اطلاعات به سرور جدید از ابتدای هفته آینده امکان فعالیت مجدد این سامانه برقرار خواهد شد و ناشران می ‌توانند کتاب ‌های خود را بارگذاری و فرآیند دریافت مجوز را پیگیری کنند.

  بیشتر بخوانید: برگزاری سی‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب در مصلای تهران

  وی ادامه داد: با توجه به نزدیکی زمان برگزاری سی ‌و سومین نمایشگاه بین ‌المللی کتاب تهران، تدابیری اندیشیده شد تا برای جبران زمان از دست رفته، فرآیند بررسی و صدور مجوز کتاب با سرعت بیشتری طی شود و ناشران با مشکلی مواجه نشوند.

  یاسر احمدوند در پایان گفت: البته سامانه ‌های خانه کتاب و ادبیات ایران از جمله سامانه اختصاص شابک، از ابتدا حملات را دفع کرده بود و بدون مشکل در حال خدمت ‌رسانی به مراجعه کنندگان است.

  مطلب قبلی Norden ماشین جعبه‌گذار جدیدی را برای بسته بندی معرفی کرد
  مطلب بعدیعوامل دشواری بازاریابی و تاثیر آن بر روی سود برندها

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  هجده + 17 =