کتاب‌های کودک و نوجوان در صدر خریدها

  0
  51
  فروشگاه های مجازی کتاب

  بیشترین خریدها در تازه‎‌ترین جلسه هیئت انتخاب و خرید کتاب وزارت ارشاد به کتاب‌های کودک و نوجوان اختصاص یافت.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از خبرگذاری ایکنا؛ هیئت انتخاب و خرید کتاب وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در جلسه ۶۳۱ خرید ۶۲۸ عنوان کتاب در ۱۲۰ هزار و ۵۴۰ نسخه به مبلغ کل ۵۴ میلیارد و ۷۸۵ میلیون و ۹۰۰ هزار ریال را تصویب کرد.

  نجوم در ایران اثر نازیلا ناظمی از انتشارات ایده‌پردازان چکاد، قصه و قصه‌گویی در کتابخانه نوشته محمد سیمزاری و فهرست موضوعی مفاهیم دینی در نشریات کتاب‌های کودک و نوجوان نوشته مریم جلالی از انتشارات آرون هر یک با شمارگان ۷۰۰ نسخه از سوی وزارت ارشاد در حوزه کودک و نوجوان خریداری شده است که این میزان، بیشترین خرید را در میان کتاب‌ها نشان می‌دهد.

  کتاب‌های کودک و نوجواناز آثار خریداری شده در حوزه  دین می‌توان به کتاب‌های خشم مقدس، در حریم دل، روزشمار جنگ ایران و عراق، تاریخ شفاهی حاج صادق آهنگران، اطلس لشکر ۱۷ علی بن ابیطالب در دوران دفاع مقدس، اسرار اسرای حسینی، فهم فقهی و سیاست معاصر، نقد کم عیار، گوهران آسمانی، جرم سیاسی، فراسوی مسجد، زنان در آیات قرآن، پیامبری که سلمان شناخت، بر بال ملائک و تفسیر معاصرانه قرآن کریم و گذرگاه بهشت اشاره کرد. ناشران تا ۳۱ تیر سال جاری فرصت دارند کتاب‌های خود را به وزارت ارشاد تحویل دهند.

  کتاب‌های کودک و نوجوانبیشتر بخوانید:

  مبارزه با قاچاق کتاب در دوران کرونا

  آشنایی با صنعت نشر اسپانیا

  افزایش مشکلات صنعت نشر ایران با تعطیلی کتابفروشی ها

  نمایشگاه مجازی کتاب در نیمه دوم سال

  نگاهی به کتاب‌های کودک و نوجوان در سال 99

  عناوین کتاب‌های مصوب برای خرید در سایت معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به نشانی http://mof.farhang.gov.ir/fa/home/book بارگذاری شده است.

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  16 + دو =