تشریح برنامه‌ های آژانس ادبی پل در نمایشگاه کتاب مسکو

  0
  42
  آژانس ادبی پل

  آژانس ادبی پل قرار است به دعوت مؤسسه اکسیو پارک روسیه در نمایشگاه بین‌المللی کتاب ادبیات روشنفکری روسیه که آذرماه برگزار می‌شود شرکت کند.

  آژانس ادبی پلمجید جعفری‌‌اقدم، مدیر آژانس ادبی پل، از دعوت موسسه اکسیو ـ پارک روسیه برگزارکننده نمایشگاه بین‌المللی کتاب ادبیات روشنفکری روسیه از این آژانس ادبی برای حضور در نمایشگاه و مذاکره و گفت‌وگو با ناشران روسی خبر داد.

  وی ادامه داد: این نمایشگاه همه ساله در هفته اول ماه دسامبر (آذرماه) با حضور 40 هزار بازیدکننده اعم از ناشر‌، نویسنده و آژانس‌های ادبی و 300 مؤسسه انتشاراتی در پنج بخش برگزار می‌شود.

  بنا به گفته جعفری‌اقدم؛ سالن رایت، کتاب‌های عمومی، کتاب‌های کمیک، کتاب‌های نفیس، کتاب‌های کودک و نوجوان و فروش کتاب از بخش‌های این نمایشگاه به شمار می‌رود.

  مسکو آژانس ادبی پلبرنامه ویژه آژانس ادبی پل در نمایشگاه کتاب مسکو

  وی در تشریح برنامه‌های آژانس ادبی پل در نمایشگاه کتاب مسکو گفت:  معرفی شش رمان‌نویس ایرانی و برخی آثارشان از جمله حمیدرضا شاه‌آبادی،‌ مجید قیصری،‌ الهام فلاح،‌ حمید حسام،‌ ابراهیم حسن‌بیگی و…معرفی حداقل 50 رمان ایرانی در موضوعات ادبیات دفاع مقدس، ادبیات انقلاب اسلامی‌،  ادبیات معاصر و ادبیات زنان.

  جعفری‌اقدم یادآور شد: برنامه‌ویژه‌ای برای معرفی سه ادبیات جنگ،‌ ادبیات معاصر و ادبیات زنان در قالب انتشار و عرضه سه کاتالوگ ویژه‌،‌ خواهیم داشت‌، هم‌چنین حضور در سالن کپی‌رات و مذاکره با ناشران روسی و سایر کشورها،‌ شناسایی برخی آثار روسی مناسب بازار نشر ایران و خرید کپی‌رایت آن‌ها برای ناشران ایرانی از دیگر برنامه‌های ماست.

  بیشتر بخوانید: سی‌وچهارمین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب مسکو و حضور پر رنگ ایران

  وی در پایان از احتمال حضور چند ناشر ایرانی در همراهی با آژانس‌ادبی پل در این نمایشگاه خبر داد و افزود:‌ در تلاش هستیم تا یک سخنرانی هم با عنوان معرفی ظرفیت‌های نشر ایران در حوزه ادبیات جنگ و مقاومت داشته باشیم.

  مطلب قبلیکاهش 3 درصدی تعرفه واردات ماشین آلات
  مطلب بعدیکسب‌و‌کار در دنیای نوین؛ بخش اول: استراتژی چیست؟

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  دو + 12 =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.