حذف معافیت مالیاتی ناشران

  0
  89
  معافیت مالیاتی

   سخنگوی کمیسیون تلفیق مجلس از محدودیت معافیت مالیاتی فعالیت‌های هنری به سقف ۲۰۰ میلیون تومان خبر داد.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از ایلنا، رحیم زارع سخنگوی کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا درخصوص مالیات های تصویب شده در جلسه امروز، گفت: ما در جلسه امروز مالیات بر خودروهای لوکس و گرانقیمت بالای ۱ میلیاردتومان را داشتیم که به صورت پلکانی در سال آینده افزایش یافت.

  معافیت مالیاتی

  وی افزود: همچنین مالیات بر خانه های لوکس و گرانقیمت بالای ده میلیارد تومان و باغ‌ویلا های با مبالغ بالا نیز به تصویب صحن علنی مجلس رسید که این دو مورد هم به صورت پلکانی افزایش پیدا کرد.

  بیشتر بخوانید:

  ساماندهی دستفروشان کتاب توسط اتحادیه

  آئین اختتامیه سی و هشتمین دوره جایزه کتاب سال…

  آخرین آمار خرید از نمایشگاه مجازی کتاب

  عدم اعتماد به کتاب دیجیتال

   

  زارع درخصوص  معافیت مالیاتی بر فعالیت های هنری اظهار داشت: یک موضوع جدید را هم امسال در بودجه آوردیم و آن هم مالیات بر فعالیت های هنری از جمله بازیگری بالای سقف ۲۰۰ میلیون تومان مطابق مواد ۱۰۵ و ۱۳۱ قانون مالیات های مستقیم است. که باید پرداخت کنند. تاکنون این فعالیت ها حسب ماده ۱۳۹ همین قانون، معاف از مالیات بودند اما از سال آینده این معافیت به سقف دریافتی ۲ میلیارد ریال محدود شد و برای مبالغ بالاتر از آن باید مالیات پرداخت کنند.

  معافیت مالیاتی

  سخنگوی کمیسیون تلفیق در پایان اظهار داشت: همچنین موسسات انتشارات کتاب های کمک آموزشی و کمک درسی که معافیت داشتند نیز در سال آینده مشمول معافیت نخواهند بود.

  مطلب قبلیمافیا در بازار آزاد کاغذ
  مطلب بعدیبازدید از کارگاه تولید و بسته بندی لبنیات ارگانیک در روستای ویست

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  دو × 2 =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.