افزایش انباشت آلودگی تهران

  0
  45
  انباشت آلودگی تهران

  کارشناس سازمان هواشناسی با بیان اینکه امروز بر میزان انباشت آلودگی تهران افزوده می‌شود، گفت: همزمان با ورود سامانه بارشی و وزش باد، هوای تهران نیز از عصر پنج شنبه تا جمعه شب پاک خواهد شد.

  به گزارش چاپ و نشرآنلاین به نقل از ایرنا، «کبری رفیعی» افزود: به دلیل کاهش دما در پایتخت دوباره از روز شنبه با انباشت آلودگی تهران و وارونگی دما در پایتخت مواجه هستیم.

  وی افزود: از اواسط وقت امروز سامانه بارشی از شمال غرب وارد کشور می‌شود. این سامانه بارشی ابتدا استان‌های آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی سپس اردبیل و کردستان را در بر می‌گیرد.

  کارشناس سازمان هواشناسی افزود: در مناطق سردسیر و کوهستانی بارش‌ها به شکل برف خواهد بود و از اواخر وقت چهارشنبه و روز پنج‌شنبه نیز در بیشتر مناطق نیمه غربی کشور بارش‌ها ادامه خواهد داشت.

  وی گفت: در سواحل دریای خزر و ارتفاعات و دامنه‌های جنوبی البرز نیز شاهد بارش خواهیم بود. روز جمعه به تدریج از میزان شدت بارش‌ها در نیمه غربی کشور کم می‌شود و بارش‌ها به سواحل دریای خزر، ارتفاعات و دامنه‌های جنوبی البرز، مناطق مرکزی و شرق و شمال شرق کشور محدود می‌شود.

  بیشتر بخوانید:

  تولید جوهر زنده مورد استفاده در چاپ

  انباشت آلودگی تهران در مناطق مختلف تهران

  رفیعی افزود: روز پنج‌شنبه در مناطقی از شمال غرب و غرب و روز جمعه نیز در دامنه‌های جنوبی البرز، شمال شرق و مرکز کشور، کاهش نسبی دما بین شش تا هشت درجه انتظار می‌رود.

  به گفته کارشناس سازمان هواشناسی از امروز تا اوایل روز جمعه، دریای خزر مواج پیش‌بینی و هشدار زرد برای این مناطق صادر شده است.

  کارشناس سازمان هواشناسی افزود: روز‌های جمعه و شنبه نیز خلیج‌فارس مواج و طوفانی خواهد شد.

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  سه × سه =