سقوط امیدوارکننده آمارهای کرونا

  0
  52
  آمارهای کرونا

   بعد از 26 ماه کلنجار رفتن با کرونا،‌ بعد از این که به دفعات این ویروس پشت‌مان را به خاک مالید چند روزی است به نظر می‌رسد ابرهای تیره و تار دارد از آسمان سلامت کشور کنار می‌رود و آفتاب سلامتی با کم شدن آمارهای کرونا دوباره درخشیدن می‌گیرد.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از جام جم آنلاین،در24 ساعت منتهی به ظهر دیروز یک عدد کم‌سابقه در شناسایی بیماران مبتلا به کرونا در کشورمان ثبت شد، عدد 528 بیمار از 30 بهمن سال 1398 که شروع کرونا در کشور بود، کم سابقه است.

  آمارهای کروناآمارهای کرونا  اگر به تعداد 32 استان کشورمان تقسیم شود به این معنی است که به طور میانگین سهم هر استان از ابتلای روزانه به 16 نفر رسیده که عددی امیدوار‌کننده‌ است. تعداد مرگ‌های روزانه نیز نزولی دلپذیر یافته به طوری که از ظهر روز جمعه تا ظهر شنبه فقط 13 هموطن در سراسر کشور مغلوب بیماری شدند و جان باختند که این نیز در 26 ماه اخیر سابقه نداشته است.

  آمارهای کرونا

  آمارهای کرونااین که اکنون تنها دو شهر قرمز کرونایی در ایران وجود دارد، این که فقط 48 شهر رنگ نارنجی دارند و رنگ 75 شهرستان نیز آبی شده است حاصل همین کاهش بی‌سابقه بیماری در کشورمان است.آمارهای کرونا

  بیشتر بخوانید: تورم، افزایش حقوق کارگران؛ و ورشکستگی کارفرمایان

  آمارهای کرونا در شهرهای مختلف کشور

  اگر با همین دست فرمان پیش برویم و ساده انگاری، ما را به چاه ویل بی‌مبالاتی نیندازد 323‌شهری که اکنون چهره زرد کرونایی دارند نیز به تدریج آبی می‌شوند و شاید به همین زودی‌ها خبر خوش آهنگ مرگ و میرهای صفر را نیز بشنویم. البته با این که اوضاع کم‌کم دارد وفق مراد می‌شود و دغدغه کرونا دارد یواش یواش از سبد دغدغه‌هایمان کم می‌شود در همین 24‌ساعتی که درباره‌اش حرف زدیم 136 هموطن به سبب عوارض ناشی از کرونا در بیمارستان‌ها بستری شدند که این خود، زنگ خطر است.آمارهای کرونا

  آمارهای کرونااین که تقریبا یک چهارم مبتلایان در یک روز نیاز به بستری پیدا کنند یعنی خطر کرونا هنوز جدی است و جدی‌تر از آن رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی در کنار تکمیل واکسیناسیون است که تنها اسلحه ما در برابر این بیماری محسوب می‌شود،‌ مخصوصا سویه امیکرون که با زیرشاخه‌های خطرناکش هنوز روی کره‌زمین در حال جهانگردی است.

  مطلب قبلیاثر نظرات مشتریان در ارتقا کسب و کارها
  مطلب بعدیبیست‌وچهارمین همایش «مقایسه و بررسی خرید کتاب به صورت حضوری و آنلاین»

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  4 × 5 =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.