لغو بررسی طرح «صیانت از حقوق کاربران فضای مجازی» رأی نیاورد

  0
  30
  صیانت از حقوق کاربران فضای مجازی

  موافقت نمایندگان با لغو رسیدگی به طرح صیانت از حقوق کاربران فضای مجازی طبق اصل ۸۵ قانون اساسی


  نمایندگان مجلس شورای اسلامی با لغو رسیدگی به طرح صیانت از حقوق کاربران فضای مجازی به صورت هشتاد و پنجم (۸۵) (در کمیسیون به جای صحن علنی) موافقت کردند.

  به چاپ و نشر آنلاین به نقل از گزارش ایسنا، بررسی تقاضای عده‌ای از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در مورد لغو رسیدگی به طرح صیانت از حقوق کاربران فضای مجازی و ساماندهی پیام‌رسان‌های‌ اجتماعی طبق اصل هشتاد و پنجم (۸۵) قانون اساسی در دستور کار جلسه غیرعلنی صبح امروز مجلس بود.

  در جلسه غیر علنی امروز مجلس شورای اسلامی رأی‌ گیری برای لغو این طرح به صورت استمزاجی صورت گرفت و نمایندگان با آن موافقت کردند.

  پیش از این نمایندگان با بررسی این طرح به صورت اصل ۸۵ یعنی در یک کمیسیون مشترک به جای صحن علنی موافقت کرده بودند که با این رای استمزاجی نظر خود را پس گرفتند.

  بیشتر بخوانید: اظهارات جدید آذری جهرمی درباره طرح صیانت از حقوق کاربران

  لغو اصل هشتاد و پنجی (۸۵) شدن طرح صیانت از حقوق کاربران فضای مجازی باید در جلسه علنی مجلس شورای اسلامی در دستور کار قرار گیرد.

   

  لغو بررسی طرح صیانت از حقوق کاربران فضای مجازی طبق اصل ۸۵ رای نیاورد

  بررسی لغو طرح صیانت از حقوق کاربران فضای مجازی در شرایطی که در رای‌گیری استمزاجی نشست غیرعلنی صبح امروز مجلس رای آورده بود، پس از بررسی در جلسه علنی مورد موافقت نمایندگان قرار نگرفت.

  طرح همچنان بر اساس اصل ۸۵ قانون اساسی و در کمیسیون مشترک بررسی می‌شود.

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  13 − 5 =