درگیری تمام گروه‌های سنی در صورت شروع پیک چهارم کرونا

  0
  61
  ویروس اُمیکرون

  عضو کمیته علمی ستاد ملی مقابله با کرونا  درباره  شروع پیک چهارم کرونا گفت: ورودی بیمارستان‌ها افزایش پیدا کرده است و در اواخر بهمن و اسفند با موج پیشرفته‌تری از کرونا روبرو خواهیم شد.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، دکتر مینو محرز عضو کمیته علمی ستاد ملی مقابله با کرونا اظهار کرد: در حال حاضر با شیوع مجدد بیماری کرونا و افزایش آمار مراجعان به بیمارستان‌ها روبرو شده ایم.پیک چهارم کرونا

  محرز افزود: در صورت شروع پیک چهارم کرونا تمام سنین را درگیر خواهد کرد. به طور حتم در اواخر بهمن و اسفند با موج پیشرفته تری از بیماری رو به رو خواهیم شد که بیمارستان ها قاعدتا شرایط ناگواری پیدا  خواهند کرد.

  او گفت: در حال حاضر این ویروس مخوف کاری به سن و سال ندارد و همه را درگیر می‌کند. افرادی که واکسن کرونا  را هم تزریق کردند نباید فراموش کنند که همچنان این ویروس می تواند خطرناک باشد. همه ما باید در تمام مواقع احتیاط را رعایت کنیم و بی گدار به آب نزنیم.

   پیک چهارم کرونامحرز بیان کرد: متاسفانه دیده شد که با فوت برخی از افراد مشهور مردم بدون رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی در کنار هم تجمع کردند که بسیار خطرناک است و در حال حاضر معلوم نیست چند نفر در این تجمعات به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند.

  او گفت: از مردم تقاضا می‌کنیم برای عید نوروز برنامه‌ریزی نکنند. چون سال جدید هم مثل سال ۹۹ با ویروس کرونا درگیر خواهیم بود.شکل گیری  پیک چهارم کرونا گریز ناپذیر است.

  بیشتر بخوانید:

  جزئیات دریافت واکسن کرونا/ تزریق واکسن رایگان خواهد بود

  انجام واکسیناسیون کرونا در بیمارستان امام خمینی/ فرزند وزیر…

  مجوز تردد برای سفر لغو شد

  بازگشت به تعهدات برجام به شرط لغو کامل تحریم…

  مطلب قبلیمعرفی سرپرست شرکت صنایع بسته‌بندی پگاه
  مطلب بعدیصنعت چاپ را به وزارت صمت واگذار کنید/ دیدار اصحاب چاپ با وزیر ارشاد

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  سیزده + هجده =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.