چند و چون سهمیه بنزین نوروزی

  0
  69
  واریز یارانه بنزین

  سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران گفت: واریز سهمیه بنزین نوروزی فعلا در دستور کار شرکت ملی پخش قرار ندارد.

  سهمیه بنزین نوروزیبه گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، فاطمه کاهی سخنگوی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران درباره واریز سهمیه بنزین نوروزی بیان کرد: تاکنون دستوری مبنی بر واریز سهمیه بنزین نوروزی به شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ابلاغ نشده و فعلا چنین موضوعی در دستور کار این شرکت قرار ندارد.

  وی با اشاره به ادامه دار بودن نظارت بر رعایت دستورالعمل‌ های بهداشتی در جایگاه ‌های سوخت، به مردم توصیه کرد: مردم حتما دستورالعمل ‌های بهداشتی را در جایگاه ‌های سوخت رعایت کنند. زمانی که مردم وارد جایگاه سوختی می ‌شوند که ماسک و دستکش یکبار مصرف وجود نداشت، حتما مواد ضدعفونی‌کننده و ماسک و دستکش همراه خودشان داشته باشند.

  کاهی تاکید کرد: اگر مردم وارد جایگاهی شدند که موارد بهداشتی را رعایت نمی‌ کنند، می‌توانند با سامانه پاسخگویی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران به شماره  ۰۹۶۲۷ تماس بگیرند و با اعلام مشخصات جایگاه، موضوع را پیگیری کنند.

  بیشتر بخوانید: ویروس انگلیسی در کشور چرخیده است

  وی همچنین در پاسخ به این که چه تعداد از کامیون‌ های حامل سوخت حادثه دیده در مرز ایران و افغانستان، متعلق به ایران بوده است، بیان کرد: طبق آخرین بررسی ‌های انجام شده هیچ یک از کامیون های حامل گاز یا نفتکش‌ های حادثه دیده در گمرک اسلام قلعه، تحت پوشش پیمان شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی نبوده است اما این که چه تعداد از این کامیون ها، ایرانی بوده را باید مقامات خراسان رضوی اعلام کنند.

  مطلب قبلیبسته بندی ضد میکروبی و آلودگی مواد غذایی
  مطلب بعدیتقدیر رئیس اتحادیه ناشران و کتابفروشان استان قم از مدیرعامل شرکت پست

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  15 − 4 =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.