اولین روز ثبت نام داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری

  0
  50
  داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری

  در اولین روز از ثبت نام داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری نامی و محمد از چهره های شناخته شده ای هستند که تاکنون برای ثبت نام در وزارت کشور حضور یافتند.

  به گزارش  چاپ و نشر آنلاین به نقل از ایسنا، با آغاز ثبت نام داوطلبان سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری از ساعت ۸ امروز ، ده‌ها نفر برای ثبت نام در وزارت کشور حاضر شده اند.

  سرتیپ محمدحسن نامی وزیر ارتباطات دولت دهم نخستین فردی با سابقه سیاسی است که ساعت۸:۳۰ وارد وزارت کشور شد و مراحل ثبت نام خود را انجام داد.

  نامی پس از ثبت نام با حضور در جمع خبرنگاران اعلام کرد که من با شعار «نظم و قانون در سایه مکارم اخلاق» آمده ام تا دولت مقتدر و منضبط تشکیل دهم. من مستقل وارد انتخابات شده ام اما به لحاظ تفکر اصولگرا هستم.

   ثبت نام داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری همچنین حضور یک خانم برای ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری در دقایق اولیه مورد توجه حاضران در ستاد قرار گرفت. در میان داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری حضور دختری که با موتورسیکلت به وزارت کشور آمد هم توجه رسانه ها را به خود جلب کرد. وی گفت: عاشق کشورم هستم. آمده‌ام خدمت کنم.

   ثبت نام داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری و منازعات پیرامون آن

  موضوع اختلاف شورای نگهبان و وزارت کشور امروز نیز ادامه یافت. شرایط ثبت نام داوطلبان ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری موضوع مورد اختلافی است که از دیروز شدت گرفت. دیروز رئیس جمهور، وزارت کشور را موظف کرد که مصوبه شورای نگهبان را اجرا نکند، اما ساعتی بعد هیات نظارت بر انتخابات اعلام کرد این مصوبه لازم الاجرا است.

  بیشتر بخوانید:

  رفع تحریم ها در صنعت بانکداری

  جزئیات کامل تزریق واکسن کرونا به بیماران خاص

  فهرست گروه شغلی یک، دو، سه و چهار

   ثبت نام داوطلبان انتخابات ریاست جمهوریعباسعلی کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان حدود ساعت 10:30 در گفت وگو با خبرنگاران مستقر در وزارت کشور اعلام کرد که «ثبت نام هایی که فاقد مدارکی باشند که از سوی شورای نگهبان اعلام شده، اعتبار ندارند و به نماینده مان در ستاد انتخابات کشور گفته ایم که مدارک ناقص را تحویل نگیرد.

  در داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری کسانی نهایی می شود که مدارک شان بر اساس مصوبه شورای نگهبان کامل باشد و به تائید نماینده شورای نگهبان در ستاد ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری کشور برسد.» تا ساعت 11 ثبت نام ده ها نفر که همگی از افرادی بدون سابقه سیاسی هستند در حال انجام است.

  سردار پاسدار سعید محمد رئیس پیشین قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا ساعت 11:30 وارد وزارت کشور شد. پس از نامی، سعید محمد دومین چهره شناخته شده ای بود که برای انتخابات ثبت نام کرد.

  مطلب قبلیتوزیع روغن‌موتور در بسته‌بندی‌های کاغذی
  مطلب بعدیروندهای بازاریابی محتوا

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  چهار × 1 =