فرصت ایران در جام‌جهانی قطر

  0
  49
  جام‌جهانی قطر

   نخستین کارگروه جام‌جهانی قطر قطر در اتاق ایران با حضور رئیس اتاق مشترک ایران و قطر، معاونت بین‌الملل اتاق ایران و نمایندگان دفتر معاون ‌‌‌اول ریاست‌جمهوری، نمایندگان وزارتخانه‌‌‌های مرتبط، کمیسیون گردشگری و کسب‌وکارهای وابسته و کمیسیون توسعه صادرات غیرنفتی اتاق ایران و اعضای اتاق مشترک ایران و قطر برگزار شد.

  جام‌جهانی قطر به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از دنیای‌اقتصاد :در ابتدای این نشست عنوان شد که برگزاری جام‌جهانی در قطر، فرصت مناسبی برای همکاری در زمینه‌‌‌های گردشگری و خدمات کشور فراهم کرده است و می‌‌‌تواند فرصت‌‌‌های خوب اقتصادی در اختیار ایران قرار دهد. در ادامه این نشست، عنوان شد که طبق ابلاغیه از دفتر معاون اول ریاست‌جمهوری، تمام مسوولیت‌‌‌های برنامه اقتصادی و تجاری جام‌جهانی قطر برعهده اتاق مشترک ایران و قطر است.

  جام‌جهانی قطربیشتر بخوانید: عدم درج قیمت بر کالاها با جریمه روبرو خواهدشد

  جام‌جهانی قطر و همایش تجاری بازرگانان دو کشور

  نماینده دفتر ریاست‌جمهوری درخواست کرد که گزارش‌‌‌هایی درباره پیشبرد برنامه‌‌‌ها و همچنین بررسی معضلات و مشکلات بخش خصوصی ارائه شود. همچنین با توجه به اهمیت موضوع تولید، اتاق مشترک ایران و قطر از نماینده بخش دولتی خواست که تسهیلات و توجه به بخش تولید برای ارتقای سطح استاندارد خطوط تولید با سطح انتظار بازار هدف در اولویت قرار گیرد. در این جلسه مقرر شد، خردادماه بزرگ‌ترین هیات تجاری بزرگ ایرانی به قطر اعزام شود و همزمان با برگزاری کمیسیون مشترک اقتصادی ایران و قطر، همایش تجاری مشترک بازرگانان دو کشور در قطر برگزار شود.

  جام‌جهانی قطر

  مطلب قبلیچگونگی رهبری استارت آپ برای مدیران
  مطلب بعدیتخصیص ارز یارانه ای به واردات چوب و کاغذ در دستور ویژه رئیس‌ جمهوری

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  19 + پانزده =