وضعیت دریافت بنزین یارانه‌ای با کارت سوخت

  0
  52
  دریافت بنزین یارانه‌ای

  سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران گفت: تاکنون سه هزار و ۲۰۰ پمپ بنزین در سراسر کشور به سامانه هوشمند سوخت متصل شده و امکان دریافت بنزین یارانه‌ای با کارت سوخت در آن‌ها فراهم است.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از ایرنا: سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران گفت: تاکنون سه هزار و ۲۰۰ پمپ بنزین در سراسر کشور به سامانه هوشمند سوخت متصل شده و امکان دریافت بنزین یارانه‌ای با کارت سوخت در آن‌ها فراهم است.

  دریافت بنزین یارانه‌ای«فاطمه کاهی» گفت: با اشاره به اینکه ۳ هزار و ۲۰۰ پمپ بنزین در کشور (ساعت ۱۱ یکشنبه ۹ آبان) به سامانه هوشمند سوخت متصل شده‌اند، افزود: همچنین ۸۰۰ جایگاه در کشور، فقط امکان عرضه بنزین آزاد را دارند.

   

  بیشتر بخوانید:

  رئیس کل بانک مرکزی و حل مشکلات ارز 4200 تومانی

  افزایش ساعات طرح ترافیک از 10 آبان

  دریافت بنزین یارانه‌ای

  جزئیات دریافت بنزین یارانه‌ای 

  وی با تاکید بر اینکه حدود ۸۰ درصد از جایگاه‌های فعال، برای دریافت بنزین یارانه‌ای خدمات ارائه می دهند گفت: امیدواریم تا پایان امروز تمامی جایگاه‌های سوخت به سامانه هوشمند متصل شوند و امکان دریافت بنزین یارانه‌ای با کارت‌های سوخت فراهم باشد.

  سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی تعداد جایگاه‌های متصل به سامانه هوشمند سوخت در تهران را ۲۴۰ جایگاه عنوان کرد و ادامه داد: ۱۲۰ جایگاه نیز در تهران بنزین را با نرخ آزاد عرضه می‌کنند.

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  11 + 1 =