ساعات اجرای طرح ترافیک پس از ماه رمضان

  0
  55
  اجرای طرح ترافیک

  معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با انتشار اطلاعیه‌ای اعلام کرد: ساعات اجرای طرح ترافیک پس از ماه مبارک رمضان تغییری نخواهد داشت.

   

  اجرای طرح ترافیک به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از روابط عمومی معاونت و سازمان حمل و نقل و ترافیک، در این اطلاعیه با اشاره به برخی اخبار نادرست منتشرشده درباره تغییر ساعات طرح ترافیک در شهر تهران آمده است: شهروندان عزیز تهرانی مطلع باشند که ساعات آغاز و پایان طرح ترافیک پس از ماه مبارک رمضان نیز طبق «زمانبندی فعلی»، اجرا می‌شود.

  اجرای طرح ترافیکجزئیات اجرای طرح ترافیک پس از ماه مبارک رمضان

  بر اساس اعلام این معاونت، ساعت آغاز اجرای هر دو طرح ترافیک و طرح کنترل آلودگی هوا مانند ماه گذشته ۶:۳۰ دقیقه صبح و ساعت پایان آن ۱۷ خواهد بود.

  ساکنان محدوده‌های ترافیکی می‌توانند تا قبل از ساعت ۹ از یک‌بار خروج رایگان و بعد از ساعت ۱۶ از یک‌بار ورود رایگان استفاده کنند.

  عصر امروز، خبرگزاری مهر در گزارشی عنوان کرده بود که «با توجه به پایان ماه رمضان به نظر می‌رسد ساعت پایان طرح ترافیک به حالت قبل یعنی ساعت ۱۹ بازگردد و در صورت این اتفاق از روز شنبه ۱۷ اردیبهشت ماه طرح ترافیک از ساعت ۶:۳۰ آغاز شده و در ساعت ۱۹ به پایان می‌رسد.»اجرای طرح ترافیک

  بیشتر بخوانید: معافیت مالیاتی حقوق و دستمزد در سال جاری

  اجرای طرح ترافیک

  مطلب قبلیحفظ توان روحی کارآفرینان در فشار کاری بالا
  مطلب بعدیمحمد ابراهیم صبوری؛ از شیراز با چاپ

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  هجده − 14 =