رونمایی از پرینتر هوشمند استیکی نوت‌ آمازون

  0
  54
  پرینتر هوشمند استیکی نوت

  پرینتر هوشمند استیکی نوت آمازون که از دستیار صوتی الکسا پشتیبانی می‌کند، از قابلیت پرینت کردن کاغذ یادداشت چسب‌دار برخوردار است و تا آخر تابستان راهی بازار خواهد شد.

  هنوز بخشی از جمعیت دنیا به‌صورت هیبریدی بین تکنولوژی‌های دیجیتال و آنالوگ زندگی می‌کنند؛ مخصوصا سالمندانی که دستگاه هوشمند دارند اما ترجیح می‌دهند از دستگاه‌های آنالوگ استفاده کنند.

  برای این گروه از افراد، آمازون دستگاهی معرفی کرده که پرینتر مخصوص چاپ کردن کردن استیکی نوت است و به گفته‌ی MSPoweruser، به دستیار صوتی الکسا مجهز شده.

  پرینتر هوشمند استیکی نوتپرینتر هوشمند استیکی نوت مجهز به دستیار صوتی 

  البته این محصول ساخته‌ی قسمت Day 1 Edition آمازون است و ابتدا به‌صورت کانسپت معرفی شد و قرار بود روند ساخت این محصول زمانی شروع شود که به تعداد مشخصی پیش‌فروش دست پیدا کند. این پرینتر هوشمند استیکی نوت تنها در مدت‌زمان سه روز توانست به هدف خود برسد و حالا مشخص شده است که بین تیرماه تا شهریورماه راهی بازار می‌شود.

  این پرینتر هوشمند استیکی نوت می‌تواند با دستگاهی مانند آمازون اکو هماهنگ شود. در این حالت می‌توانید یادداشت‌هایی مانند لیست خرید، لیست کارهایی که باید انجام بدهید و یادآوری‌های مختلف را پرینت کنید. پرینتر هوشمند آمازون حرارتی است و با یک رول کاغذ استیکی زردرنگ در اختیار کاربران قرار می‌گیرد.

  پرینتر هوشمند استیکی نوتبیشتر بخوانید: رونمایی از کوچک ‌ترین پرینتر دستی جهان

  کاربران می‌توانند با گفتن عبارت Alexa, Print a Note، لیست مورد را پرینت کنند. زمانی‌که روند پرینت کردن به پایان برسد، دستگاه نوت را برش می‌دهد و در ابعادی کوچک در اختیار کاربر می‌گذارد.

  قیمت پیش‌فروش این دستگاه ۱۱۵ دلار در نظر گرفته شده است و هنوز چیزی از قیمت نهایی این محصول نمی‌دانیم. با مراجعه به وب‌سایت آمازون می‌توانید اطلاعات بیشتری از این محصول کسب می‌کنید.

  منبع: زومیت

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  یک × دو =