قرار داد بیمه تکمیلی بازنشستگان با تعدادی از بیمارستان ها لغو شد

  0
  49
  بیمه تکمیلی بازنشستگان

  لغو بیمه تکمیلی بازنشستگان بر خلاف تعهدات 

  رئیس کانون بازنشستگان تأمین اجتماعی تهران گفت: شرکت بیمه تکمیلی بازنشستگان تأمین اجتماعی قرار داد خود را با تعدادی از بیمارستان‌ها لغو کرده در حالی که این موضوع خلاف تعهدات است.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از مهر علی دهقان کیا در مورد بیمه تکمیلی بازنشستگان تأمین اجتماعی گفت: براساس گزارشات رسیده بیمه آتیه سازان یکسری از قراردادهای بیمارستان‌ها را لغو کرده است.

  وی افزود: با پیگیرهایی که انجام دادیم مشخص شد با توجه به افزایش هزینه‌های درمانی، این قرار داد لغو شده است که خلاف تعهدات این شرکت بیمه‌ای با سازمان تأمین اجتماعی است و باعث سردرگمی بازنشستگان و مستمری بگیران ما شده است.

  رئیس کانون بازنشستگان تأمین اجتماعی تهران تاکید کرد: از این شرکت بیمه‌ای انتظار داریم خسارت‌های درمانی بیمه شدگان و بازنشستگان را پرداخت کنند.

  دهقان کیا اظهار داشت: چنانچه بیمه آتیه سازان به تعهدات خود عمل نکند از این شرکت شکایت می‌کنیم.

  وی از مدیر عامل سازمان تأمین اجتماعی خواست تا هرچه سریع‌تر مشکلات درمانی بازنشستگان را در شرایطی که این افراد از نظر حقوقی و معیشتی در تنگنا هستند، برطرف کند.

  بیشتر بخوانید: کاهش 3 درصدی تعرفه واردات ماشین آلات

  وی با اشاره به اینکه پایان آبان ماه مهلت قرارداد بیمه تکمیلی بازنشستگان تأمین‌اجتماعی به اتمام می‌رسد گفت: کانون عالی بازنشستگان و سازمان برای بیمه تکمیلی سال آینده بازنشستگان بزودی با چندین شرکت بیمه‌ای وارد مذاکره و رایزنی می‌شود.

  مطلب قبلیسیستماتیک کردن کسب و کار به منظور پیشرفت شغلی
  مطلب بعدیانتخابات اتحادیه صنف فروشندگان کاغذ و مقوا تهران برگزار شد

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  13 − 9 =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.