سازمان امور مالیاتی با مردم همراه شود

  غلام رضا شجاع نماینده تشکل های صنعت چاپ و مصرف کنندگان کاغذ کشور (به‌جز تهران) در گفت و گو با چاپ و نشر آنلاین مطرح کرد

  0
  100
  سازمان امور مالیاتی

  به جاست سازمان امور مالیاتی کسبه بخش خصوصی را درک کند و برای دریافت مالیات به آنان فشار وارد نکند. این فشار باعث می شود مردم خسته و نا امید شوند.

  سازمان امور مالیاتی

  غلام رضا شجاع نماینده تشکل های صنعت چاپ و مصرف کنندگان کاغذ کشور(به‌جز تهران)  در گفتگویی اختصاصی با خبرنگار چاپ و نشرآنلاین  درباره گرانی افسارگسیخته هزینه های تولید هشدار داد و گفت: همان طور که می دانید شاخص قیمت محصولات و خدمات در اوایل امسال به خصوص در اردبیهشت ماه به شدت افزایش پیدا کرده است؛ در این رابطه ارقام و اعداد تایید می کند که طی 20 ماه اخیر از آبان سال 99 شاهد بیشترین میزان رشد  قیمت ها بوده ایم؛ در بین اقتصاد دانان اصطلاحی وجود دارد به نام فنر باز نشده، به این معنا  که در طی هفته های آتی نیز شاهد افزایش صدر درصدی قیمت ها در همه حوزه ها خواهیم بود، به احتمال زیاد در ابتدای فصل تابستان این مهم اتفاق خواهد افتاد.

  وی در ادامه اظهار داشت: کسانی که در بخش تولید فعالیت دارند باید در این شرایط سخت اقتصادی آگاه باشند که با بیشترین سود و کمترین زیان هزینه ها و قیمت های تولیدی خود را تمام کنند؛ در این بین سود 35 درصدی مناسب ترین گزینه است. آن ها می توانند با در نظر گرفتن چنین سودی از وضعیت خطرناک رکود خود را نجات دهند.  این میزان تنها برای حفظ اصل پول و سرمایه در نظر گرفته شده است.

  بیشتر بخوانید:شرایط بازپرداخت برای واحدهای راکد تسهیل می شود

  سازمان امور مالیاتیسازمان امور مالیاتی مردم را نا امید نکند

  شجاع همچنین با گلایه از ممیزان دولتی در بخش اداره مالیات و تامین اجتماعی  بیان داشت: فکر نمی کنم کمتر تولید کننده ای باشد که با جمله « اگر به صرفه ات نیست  کاسبی ات را جمع کن» مواجه نشده باشند، در این شرایط سخت اقتصادی بدترین جمله ای که می توان به یک فعال اقتصادی گفت همین است. دولت مردان و مسئولان ما به خصوص در سازمان امور مالیاتی باید با توجه به شرایط سخت اقتصادی تا حد ممکن از سخت گیری های مالیاتی بکاهند و با ارائه تسهیلات به چرخش چرخ اقتصاد کشور یاری رسانند؛ نه آن که با حرف های سرد سرخوردگی ایجاد کنند. افرادی از این دست خائن به انقلاب و نظام هستند. به جاست تا در این مورد سازمان امور مالیاتی کسبه بخش خصوصی را درک کند و برای دریافت مالیات به آنان فشار وارد نکند. این فشار باعث می شود مردم خسته و نا امید شوند.

  سازمان امور مالیاتیسازمان امور مالیاتی 

  وی در پایان افزود: ما برای روی کار آمدن دولت جدید حمایت های زیادی انجام دادیم به امید آنکه با یک دست شدن سه قوه بتوانیم شاهد رفع مشکلات مردم و به خصوص فعالان اقتصادی مان باشیم. به جاست تا دولت با حمایت های خود از نابودی صنایع کوچک و متوسط جلوگیری به عمل آورد. امیدواریم با عقلانیت و مشورت با اساتید اقتصادی مشکلات را حل کنند. در این بین اصناف و تولید کنندگان نیز باید با هوشمندی از طوفان پیش آمده عبور کنند و این مهم میسر نیست مگر با همراهی مسئولان تصمیم گیر دولتی.سازمان امور مالیاتی

  مطلب قبلیافزایش ظرفیت بهره‌برداری از صنایع تبدیلی و تکمیلی در آذربایجان غربی
  مطلب بعدیآخرین مهلت ارائه اطلاعات رسانه های مکتوب برای دریافت کاغذ

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  9 − چهار =