ترافیک تهران در اسفندماه ۲۰ درصد افزایش می یابد

  0
  82

  تمهیدات پلیس برای ترافیک روزهای پایانی سال

  رئیس پلیس پایتخت از اجرای طرح های ویژه برای تأمین امنیت مراکز خرید و مراکز تجمعی و همچنین روان سازی و مدیریت ترافیک برای روزهای پایانی سال خبر داد.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از ایسنا، سردار حسین رحیمی رئیس پلیس پایتخت درباره تمهیدات پلیس برای روزهای پایانی سال و ایام منتهی به نوروز اظهار کرد: از ابتدای اسفندماه طرح های ترکیبی پلیس با مشارکت پلیس امنیت، پلیس پیشگیری، پلیس آگاهی و پلیس راهور به اجرا درمی آید. بر این اساس سه پلیس پیشگیری، آگاهی و امنیت نسبت به تأمین امنیت مراکز خرید و مراکز تجمعی و همچنین شهروندان و افراد حاضر در این مراکز اقدام خواهند کرد.

  وی افزود: همچنین با اجرای طرح های عملیاتی با اراذل اوباش و همچنین فروشندگان مواد محترقه در پایتخت برخورد خواهیم کرد.

  در حوزه ترافیکی نیز پلیس راهور در این زمینه فعالیت خواهد کرد و نسبت به روان سازی ترافیک در اطراف مراکز خرید و اماکن پرتردد و معابر اصلی اقدام خواهد کرد.

  رحیمی با بیان اینکه پیش بینی می کنیم که در روزهای پایانی سال و به خصوص اسفندماه ترافیک در برخی از معابر ۱۵ تا ۲۰ درصد افزایش پیدا کند، گفت: در همین راستا نیز برنامه های ویژه ترافیکی را برای این منظور در نظر گرفته ایم.

  رحیمی با بیان اینکه در روزهای منتهی به پایان سال پلیس برای تأمین امنیت و آرامش مردم در آماده باش کامل خواهد بود، اظهار کرد: امیدواریم مردم و کسبه  و صنوف نیز کمال همکاری را با پلیس داشته باشند.

  بیشتر بخوانید: تشدید ترافیک تهران با بازگشایی مدارس

  وی در پایان درباره زمان اجرای طرح های عملیاتی نیز گفت: از صبح و همزمان با آغاز ترافیک صبحگاهی و فعالیت صنوف این طرح آغاز شده و تا ساعت ۲۲ ادامه خواهد داشت. البته پس از آن نیز مأموران پلیس مانند همیشه در مأموریت خود حاضر بوده و در آماده باش هستند.

  وی از شهروندان خواست که زمان انجام خریدهای خود را به روزهای پایانی سال موکول نکرده و آن را مدیریت کنند.

  مطلب قبلیجدیدترین ترندهای بازاریابی برای انواع کسب و کار
  مطلب بعدیبررسی فعالیت شرکت چوکای مازندران در دوره ۱۲ ماهه سال جاری 

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  سه + شانزده =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.