دوز سوم واکسن کرونا برای سالمندان

  0
  42
  واکسن آسترازنکا

  رئیس کمیته اپیدمیولوژی کووید ١٩ اعلام کرد: دوز سوم واکسن کرونا باید در پاییز تزریق شود.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از همشهری آنلاین، دکتر حمید سوری رئیس کمیته اپیدمیولوژی کووید ١٩ گفت: به نظر می‌رسد سطح آنتی‌بادی در افراد مسن کمتر است و با گذشت زمان کاهش می‌یابد که این کاهش می‌تواند به این معنی باشد که برخی از افراد واکسینه شده در پاییز امسال به یک واکسن بوستر Booster احتیاج دارند. بنابراین لازم است تا دوز سوم واکسن کرونا در پاییز تزریق شود.

  رئیس کمیته اپیدمیلوژی کووید ١٩ بیان کرد: از طرفی بنا بر گزارش هفتگی کووید ١٩ در جهان طی هفته گذشته، تعداد موارد و مرگ و میر گزارش شده همچنان کاهش یافته و بیش از ۴.۱ میلیون مورد جدید و ۸۴ هزار مرگ جدید گزارش شده است. تزریق دوز سوم واکسن کرونا برای افراد سالمند ضروری است.

   

   

  بیشتر بخوانید:

  زمان تزریق واکسن ۶۵ ساله‌ها اعلام شد

  جزئیات نخستین مناظره سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری

  جزئیات کامل تزریق واکسن کرونا به بیماران خاص

   

  دوز سوم واکسن کرونا و جلوگیری از مرگ و میر سالمندان

  سوری اظهار کرد: منطقه اروپا بیشترین کاهش در موارد جدید و مرگ و میر را در این هفته گزارش کرده و به دنبال آن منطقه جنوب شرقی آسیا است. مناطق قاره آمریکا، مدیترانه شرقی، آفریقا و اقیانوس آرام غربی تعداد موارد مشابه هفته قبل را گزارش کرده است.

  رئیس کمیته اپیدمیلوژی کووید ١٩ ادامه داد: در منطقه مدیترانه شرقی تاکنون در ۱۰ کشور به‌طور رسمی گزارش موارد واریانت آفریقایی که اولین بار در آفریقای جنوبی شناسایی شده گزارش شده است که این کشورها بحرین، جمهوری اسلامی ایران، اردن، لیبی، سرزمین‌های اشغالی فلسطین، پاکستان، قطر، عربستان سعودی، تونس و امارات متحده عربی هستند.

  مطلب قبلیفهرست مصوبات هیئت انتخاب و خرید کتاب وزارت ارشاد
  مطلب بعدیآنالیز بازار جهانی بسته بندی پلاستیکی تا سال 2028

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  8 + شش =