انقلاب شرکت زیراکس با فناوری فلز مایع در چاپ سه بعدی

  0
  55
  شرکت زیراکس

  شرکت زیراکس اعلام کرد که با عرضه فناوری فلز مایع سه بعدی  3D Liquid Metal قصد دارد انقلابی جدید در این وادی بر پا کند.

  پیرو گسترش همه جانبه محبوبیت چاپ سه بعدی در سال های اخیر و استفاده روزافزون قابلیت های آن در صنایع مختلف، شرکت زیراکس که به عنوان معتبرترین برند در زمینه تکنولوژی چاپ دیجیتال مطرح بوده و هست.

  شرکت زیراکس اولین بار در نمایشگاه آیپکس 2010 از چاپگرهای سه بعدی خود رونمایی کرده بود؛ اعلام کرد که با عرضه فناوری فلز مایع سه بعدی  3D Liquid Metal قصد دارد انقلابی جدید در این وادی بر پا کند.

  در حال حاضر یک بخش کاملا مستقل به مدیریت خانم تالی روزمن (Tali Rosman) در شرکت زیراکس عظیم فقط به چاپگرهای سه بعدی تخصیص داده شده و این فناوری، که با نام ElemX شناخته می شود آخرین خروجی این بخش است.

  شرکت زیراکس

  مزایای فناوری فلز مایع در چاپ سه بعدی شرکت زیراکس

  – کاهش هزینه سرمایه گذاری:

  این فناوری هزینه سرمایه گذاری Total Cost of Ownership (TCO) را در مقایسه با روش های تولید سنتی برای تولید کنندگان به شدت کاهش خواهد داد.

  – مواد اولیه سهل الوصول:

  فناوری فلز مایع، استفاده از سیم آلومینیومی کاملا مقرون به صرفه را جایگزین پودر فلز نموده است که در تکنولوژی های مشابه استفاده می شود. با این کار، چرخه تامین مواد اولیه را – که به دلیل ملاحظات امنیتی در تکنولوژی های پودری بسیار زمان بر بود – به شدت تسریع نموده است.

  – قطعات با قابلیت کاربردی:

  این فناوری قطعات با قبلیت کاربردی Production-Grade parts را با زمان تولید حداکثر چند ساعت آماده بهره برداری می کند (در مقایسه با روش های تامین قطعه سنتی که می تواند چند هفته یا بیشتر به طول بیانجامد) زیراکس پیشینه موفق خود در بیش از یک قرن تجربه تجاری سازی فناوری های با اهمیت برای بشریت را نقطه قوت خود نسبت به رقبا می داند و باور دارد برند شناخته شده و قابل احترام این شرکت به همراه شبکه قدرتمند و قابل اعتماد برای تامین قطعات و سرویس و نگهداری در سراسر دنیا، تضمین کننده موفقیت بخش ماشین آلات چاپگر سه بعدی خواهند بود.

  برای مقایسه هزینه های فناوری فلز مایع ElemX با دیگر روش های سنتی موجود برای تولید قطعات کاربردی که به گفته زیراکس، ارزان تر، در دسترس تر و کاربردی تر از روش های دیگر است، کافی است از یک اپلیکیشن محاسبه گر مشهور با نام AMPOWER- که به عنوان سرآمد در مشاوره چاپ سه بعدی فلزی شناخته شده است- استفاده کنید.

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  دو × دو =