ابزارهای ضروری شرکت ها برای عملکرد بهتر در بازار رقابتی

  0
  45
  شرکت های تولیدی

  هر شرکتی برای آنکه در بازار به شدت رقابتی حال حاضر بتواند عملکرد مناسبی داشته باشد، باید ابزارهای ضروری را بشناسد و از آن ها بهترین استفاده را کند. در این راستا اگرچه هر کسب و کاری، بازارهای تخصصی خود را نیز دارد، با این حال برخی از آنها کاربردی عمومی داشته و می تواند برای هر برندی نتیجه لازم را به همراه داشته باشد.

   

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از فرصت امروز، در این زمینه نکته دیگری که باید به آن توجه کنید این است که انجام سریع تر و ساده تر کارها، کمک خواهد کرد تا شما بتوانید از زمان خود بهترین استفاده را داشته باشید و فرصت برای انجام کارهای بیشتر و در نهایت رشد بالاتر برند شما شکل گیرد. نکته ای که باید درباره ابزارهای ضروری شرکت ها به آن توجه داشته باشید این است که برای ابزارهای کاربردی، می توان نمونه های بسیاری را مثال زد. با این حال مهمترین آنها را می توان در پنج مورد اصلی خلاصه کرد که در ادامه آنها را بررسی خواهیم کرد.

   

  5 نمونه از ابزارهای ضروری برای شرکت ها 

  ابزارهای ضروری

   

  اسکایپ

  اسکایپ به عنوان یکی از ابزارهای ضروری شرکت ها، برنامه ای ارتباطی است که از سال 2003 فعالیت خود را آغاز کرده و هم ‏اکنون تحت مالکیت مایکروسافت است. این برند به خاطر سابقه و کیفیت کار خود، به عنوان انتخاب اول برای ارتباط سریع محسوب می شود. این موضوع کمک خواهد کرد که حتی با کارمندان دورکار خود که در کشورهای دیگر زندگی می کنند هم در کوتاه ترین زمان ممکن برقراری تماس صوتی و تصویری در کنار امکان چت را داشته باشید.

   در این زمینه رمزگذاری قوی در کنار امکان ایجاد گروه، از دیگر مزیت های این شبکه پرکاربرد محسوب می شود. درواقع در طی این چند سال، هیچ گونه بحران امنیتی و نارضایتی گسترده ای از این برند گزارش نشده است.

   

  ابزارهای ضروریترلو

   برنامه ترلو یکی دیگر از ابزارهای ضروری شرکت ها برای رسیدن به موفقیت است. این برنامه برای مدیریت پروژه طراحی شده و در حوزه خود، برندی بدون رقیب محسوب می شود. این شرکت از سال 2011 فعالیت خود را آغاز کرده و هم ‏اکنون تحت مالکیت هلدینگ Atlassian قرار دارد. درواقع این برنامه ابزارهایی نظیر تخته را در اختیار شما قرار می دهد که باعث خواهد شد تا بتوانید یک جلسه مجازی باکیفیت را داشته باشید. درواقع در این برنامه شما می توانید همزمان مدیریت چندین گروه را در دست داشته باشید و روند اقدامات را زیر نظر بگیرید.

  ابزارهای ضروریمواوی

  در بازار امروز تمامی برندها نیاز دارند تا در زمینه تولید محتوا فعالیت کنند. در این زمینه براساس آمارها محتوای ویدئویی در صدر علایق افراد قرار دارد. درواقع ویدئو بیشتر از هر مورد دیگری توانسته است تا توجهات را به سمت خود جلب نماید. خوشبختانه کیفیت دوربین گوشی های هوشمند به حدی رسیده است که می توانید با استفاده از آنها نیاز محتوایی خود را تا حد زیادی برطرف کنید.

  با این حال برای جذابیت بصری اقدامات خود، نیاز است که به نرم افزارهای ویرایش تسلط داشته باشید که در این زمینه اگرچه پریمیر بهترین گزینه محسوب می شود. با این حال پیچیدگی های بالای آن باعث شده تا بدون یک دوره طولانی آموزشی عملا نتوانید از تمامی امکانات آن استفاده کنید. تحت این شرایط انتخاب برندی با محیط کاربری به مراتب ساده تر، انتخاب هوشمندانه تری خواهد بود.

  نرم افزار مواوی یکی از ابزارهای ضروری شرکت ها است که دقیقا از این ویژگی برخوردار است و امکانات متنوعی را در اختیار شما قرار می دهد. درواقع مزیت اصلی این برنامه عدم افت کیفیت فیلم و عکس هایی است که مورد استفاده قرار می دهید. درواقع کار کردن با این برنامه به حدی ساده است که با مطالعه آموزش های سایت اصلی، به تمامی امکانات آن مسلط خواهید شد.

  ابزارهای ضروریگوگل سوییت

  وجود سیستم اتوماسیون اداری برای هر برندی اهمیت بسیار بالایی را دارد. در این راستا گوگل به عنوان یکی از مهمم ترین ابزارهای ضروری شرکت ها شناخته می شود که از سال 2016 تلاش کرده است تا جایگاه مایکروسافت به عنوان برند برتر این حوزه را به دست آورد که تا حد زیادی موفق هم بوده است. درواقع شرکت مایکروسافت پیش از این با Microsoft Office بخش عمده بازار را در اختیار داشت.

  گوگل نشان داد که نقاط ضعف این سیستم را شناسایی کرده و با برطرف کردن آنها، فرصت های جدیدی را به مشتریان خود عرضه خواهد نمود. در این زمینه اگرچه گفته شده است که G Suite در واقع نسخه گوگل شده مایکروسافت آفیس است، اما اصلی ترین تفاوت آنها در این است که تمام ابزارهای G Suite مبتنی بر فضای ابری هستند.

   به عبارت دیگر تمامی داده ها در سرورهای گوگل ذخیره شده و در همه جا در دسترس خواهند بود. از این رو نیاز به ابزارهایی برای جابه جایی و یا ذخیره اطلاعات وجود ندارد. در کنار این موضوع برخلاف مایکروسافت آفیس که نیازمند خارج شدن از فایل، برای کار کردن افراد دیگر بر روی آن است، در G Suite یک گروه از کارکنان می توانند به صورت همزمان بر روی یک فایل کار کرده و تغییرات را در همان زمان ذخیره نمایند.

  این قابلیت مهمترین مزیت رقابتی این سیستم فوق العاده است که آن را به عنوان یک ابزار همکاری سازمانی مطرح کرده است.

  در آخر ذکر این نکته ضروری است که محیط کاربری گوگل به مراتب ساده تر بوده و همین امر باعث شده است تا توجهات جهانی به سمت آن جلب شود. همچنین قیمت آن نیز با توجه به امکانات موردنیاز شما تعیین خواهد شد که خود یک موضوع مهم محسوب می شود و باعث شده است تا استفاده از آن برای هر برندی مقرون به صرفه باشد.

  ابزارهای ضروریاورنوت

  در جهان مدرن امروز دیگر استفاده کاغذ و قلم اقدامی هوشمندانه نبوده و علی رغم آسیب های محیط زیستی، در بسیاری از مواقع شما این ابزارها را در اختیار ندارید. این امر در حالی است که کاغذ و قلم در اختیار هر فردی قرار دارد.

  بیشتر بخوانید: راه های کنترل استرس کاری

  در این زمینه هر فردی ممکن است در طول روز بارها نیاز به یادداشت کردن موارد متعددی داشته باشد که مدیریت کاغذها نیز بسیار سخت خواهد شد. در این زمینه اورنوت به عنوان یکی دیگر از ابزارهای ضروری شرکت ها برای موفقیت، امکانات متنوعی را در اختیار شما قرار می دهد تا نوشته های خود را به بهترین شکل بتوانید ثبت و مدیریت کنید. امکان اشتراک گذاری سریع، از دیگر امکانات این برنامه محسوب می شود که در دو نسخه نرم افزار و اپلیکیشن معرفی شده است.

  در آخر فراموش نکنید که در هر حوزه ای، شما با گزینه های بسیار متنوعی مواجه خواهید بود. با این حال بهترین سیاست این است که بهترین ها را اولویت اول خود قرار دهید. این امر باعث خواهد شد تا در زمان و بودجه شما صرفه جویی شود.

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  13 − 5 =