مدیر شرکت نما پرچم؛ کیفیت خوب برگزاری

  گفت و گو با مدیریت شرکت نما پرچم

  0
  57
  شرکت نما پرچم

  مدیر شرکت نما پرچم اظهار داشت: خوشبختانه امسال شرکت‌های خوش‌فکر و موفق در نمایشگاه حضور داشتند که در رونق آن تأثیرگذار بودند.

   

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین، شرکت نما پرچم ارائه‌کننده خدمات طراحی و چاپ و تولید انواع پرچم است که به‌تازگی برند جدید دیگری را به نام «شهاب گیفت» در زمینه هدایای تبلیغاتی راه‌اندازی کرده است. شهاب عباسپور که مدیریت این مجموعه را عهده‌دار است اظهار داشت: سواد رسانه‌ای، مشاوره و خدمات بی‌نقص از ویژگی‌هایی است که هر برندی درزمینه تبلیغات باید از آن برخوردار باشد.

  شرکت نما پرچم ارائه‌کننده خدمات طراحی و چاپ و تولید انواع پرچم است که به‌تازگی برند جدید دیگری را به نام «شهاب گیفت» در زمینه هدایای تبلیغاتی راه‌اندازی کرده است.

  وی افزود: هر برندی باید دست کم یک پرچم روی میز دفتر کارش داشته باشد. پیشنهاد ما برای برندها بهره‌مندی از فرصت کرونا برای چاپ تبلیغات خود روی ماسک‌ها است. دوستان می‌توانند برای بهره‌مندی از این خدمات به سایت ما به نشانی namaparcham.ir مراجعه کنند.

  علیپور با بیان اینکه نمایشگاه بین‌المللی تبلیغات، بازاریابی و صنایع وابسته با وجود کاهش ساعت کاری با کیفیت خوب ازنظر برگزاری و همچنین بازدیدکنندگان برپا شد، اظهار داشت: خوشبختانه امسال شرکت‌هایی که در فضای تولید محتوا هستند و حیات رسانه‌ای دارند یا به ‌عبارت‌ دیگر شرکت‌های خوش‌فکر و موفق در نمایشگاه حضور داشتند که در رونق آن تأثیرگذار بودند.

  بیشتر بخوانید: مدیر مجموعه فتوبهمن؛ حضور کمرنگ تولیدکنندگان

  وی تصریح کرد: با وجود تمام مواردی که مطرح شد هنوز جای کار بسیار است و نمایشگاه با برخورداری از یک اطلاع‌رسانی درست و تبلیغات وسیع می‌تواند در دوره‌های آینده بهتر هم برگزار شود.

  شرکت نما پرچمشرکت نما پرچم

  مطلب قبلی«QR code»ها موثر در انتقال اطلاعات ناشران به مخاطبان
  مطلب بعدیمدیر چاپخانه‌ی تکثیران؛ چاپخانه‌داران روی لبه‌ی تیغ حرکت می‌کنند

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  سه × 4 =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.