مدیر فروش شرکت حوله پارادایس تبریز؛ نمایشگاه باید تخصصی برگزار شود

  گفت و گو با مدیر فروش حوله پارادایس تبریز

  0
  139
  حوله پارادایس تبریز

  حوله پارادایس تبریز تولیدکننده انواع حوله‌های تبلیغاتی و حوله‌های هتلی 

  مدیر فروش حوله پارادایس تبریز اظهار داشت: نمایشگاه‌هایی از این جنس تخصصی‌تر از آن هستند که ورود در آن برای عموم آزاد باشد.

   

  حوله پارادایس تبریزبابک هلالی مدیرعامل شرکت تولیدی و تجاری حوله پارادایس تبریز است، این مجموعه تولیدکننده انواع حوله‌های تبلیغاتی و حوله‌های هتلی در شهر تبریز است. وی هدف مجموعه خود را از شرکت در نمایشگاه برقراری ارتباط بین همکاران برای فروش بیشتر عنوان کرد و افزود: ما پنجمین دوره‌ای است که در این آوردگاه حضور پیدا کرده‌ایم؛ امسال با توجه به شیوع بیماری کرونا تعداد بازدیدکنندگان کمتر از سال‌های گذشته بود و از سویی ساعت برگزاری آوردگاه نیز مناسب نبود.

  مونا عطاری مدیریت فروش و بازاریابی مجموعه نیز درباره ساعت برگزاری این آوردگاه بیان داشت: ساعت برگزاری نمایشگاه امسال از ساعت 8 صبح الی 3 بعدازظهر بود و باید بگویم این بدترین زمانی بود که نمایشگاه می‌توانست در آن برگزار شود. یک عده از بازدیدکنندگان ما از شهرستان در این آوردگاه حضور پیدا می‌کنند، اکثر پروازها تازه ساعت 12 به تهران می‌رسند و تا این عزیزان بخواهند خودشان را به نمایشگاه برسانند ساعت 2 می‌شود و عملاً نمایشگاه را از دست می‌دهند.

  مدیر فروش شرکت حوله پارادایس تبریز افزود: این در حال است که ساعت 8 تا 10 صبح بازدیدکننده چندانی نداریم. این مطلبی است که مسئولان برگزارکننده نمایشگاه باید مورد تجدیدنظر قرار دهند.

  عطاری در ادامه افزود: نمایشگاه‌هایی از این جنس تخصصی‌تر از آن هستند که ورود در آن برای عموم آزاد باشد. یکسری از افراد در این آوردگاه حضور پیدا می‌کنند که معلوم است کاملاً به موضوع این رویداد بی‌ربط هستند و مشکلات زیادی برای شرکت‌کنندگان ایجاد می‌کنند؛ برای مثال آرشیو مجموعه ما امسال 3 بار مورد دستبرد قرار گرفت و این واقعاً وجه خوبی برای مسئولان این نمایشگاه ندارد.

  بیشتر بخوانید: مدیر مجموعه سالنامه کیانی؛ تعداد قابل‌قبول بازدیدکننده

  وی همچنین با تأکید بر مهم بودن فضای نمایشگاه برای وجهه این رویداد اظهار داشت: یکی از موارد مهم در برگزاری یک نمایشگاه توجه به غرفه‌آرایی است. هر حوزه‌ای با توجه به رسته‌ی فعالیت خود آرشیوی دارد که بر همان مبنا نیاز به فضا دارد؛ در نمایشگاه‌های دیگری همچون نمایشگاه لوازم‌خانگی و نمایشگاه‌های تبلیغاتی که در شهر ما برگزار می‌شود اجازه کف‌سازی به غرفه‌های 12 متری نیز داده می‌شود.

  مدیر فروش شرکت حوله پارادایس تبریز خاطرنشان کرد: این مطلب تأثیر زیادی بر بازدیدکنندگان می‌گذارد و این مهم که مسئولان به متراژهای کمتر اجازه کف‌سازی نمی‌دهند مسئله‌ای است که باید از سوی مسئولان مورد بازنگری قرار بگیرد. برق سالن هم امسال مسئله‌ساز شده و چندین مرتبه قطع شد. این دسته از مواردی بود که به‌جا است تا مسئولان در سال‌های آتی به رفع و حل‌وفصل آن اقدام کنند.

  مطلب قبلیتصویب تخصیص کاغذ به ناشران
  مطلب بعدیرئیس اتحادیه کاغذ و مقوا از ثبات نسبی بازار کاغذ خبر داد

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  2 × سه =