بازاریابی ویدئویی در دنیای برندها

  0
  54
  مهارت ضروری برای فروش

  بازاریابی ویدئویی در طول سال های اخیر محبوبیت بسیار زیادی در میان برندها و از همه مهمتر کاربران در دنیای آنلاین داشته است. این امر برای بسیاری از برندها جذابیت های مربوط به عنصر فیلم و سینما را یادآور می شود.

  به گزارش چاپ و نشر انلاین به نقل از فرصت امروز، در هر صورت شما برای تاثیرگذاری بر روی مخاطب هدف تان در این روزها نیاز مبرمی به ویدئو دارید. نکته مهم دیگر اینکه شما باید ویدئوی تان را با بالاترین کیفیت پیش روی مخاطب هدف قرار دهید.

  بازاریابی ویدئوییامروزه هنوز هم بسیاری از کارآفرینان و برندها نسبت به جذابیت و تاثیرگذاری بازاریابی به سبک ویدئویی شک دارند. این امر موجب پرهیز آنها از تاثیرگذاری بر روی مخاطب هدف به شیوه ای مدرن می شود. اگر شما به دنبال بهینه سازی وضعیت تان در این میان هستید، باید از همین امروز آخرین شک و تردیدهای تان را کنار بگذارید.

  بازاریابی ویدئویی و آمار و ارقام مهم آن

  هدف ما در این مقاله مروری بر برخی از آمار و ارقام مهم در زمینه بازاریابی ویدئویی است. این امر می تواند به شما برای تاثیرگذاری بر روی مخاطب هدف کمک ویژه ای نماید. به این ترتیب شانس تان در عمل برای جلب نظر مخاطب هدف و کسب موفقیت کاری به طور فزاینده ای افزایش پیدا می کند. این امر می تواند شما را در کانون توجه مشتریان قرار داده و موقعیت تان را برای مدت زمانی طولانی ثابت نگه دارد. در ادامه برخی از مهمترین نکات از نقطه نظر بازاریابی ویدئویی را مرور خواهیم کرد. این امر به شما برای انتخابی بهتر در این زمینه کمک می کند.بازاریابی ویدئویی

  بازاریابی ویدئوییدنیای موبایل در عرصه ویدئو

  آیا تا به حال از خودتان سوال کرده اید مخاطب اصلی ویدئوها در دنیای آنلاین کیست؟ بی شک برای این سوال یک عالمه جواب ریز و دقیق وجود دارد. با این حال یک پاسخ کوتاه به این مسئله می تواند شامل اشاره به کاربران موبایل باشد. این امر اهمیت بسیار ویژه ای در دنیای بازاریابی دارد. درست به همین دلیل شما باید همیشه مخاطب هدف تان در قالب کاربران موبایل را در یاد داشته باشید.

  متاسفانه بسیاری از برندها در عمل مخاطب هدف شان را به سادگی فراموش می کنند. این امر می تواند جذابیت های کارتان برای مخاطب هدف را به طور چشمگیری کاهش داده و شانس تان را نیز از بین ببرد. درست به همین دلیل در ادامه کارتان باید خیلی رک و راحت به دنبال تاثیرگذاری بر روی مخاطب هدف با تمرکز ویژه بر روی کاربران موبایل باشید، در غیر این صورت خیلی زود کمپین های تان یکی پس از دیگری شکست می خورد.

  بازاریابی ویدئوییگوشی های هوشمند این روزها الگوریتم مشترک فراوانی دارند. همین امر بهینه سازی ویدئو برای نمایش در گوشی های هوشمند را بسیار ساده می کند. اگر شما این نکته را مد نظر داشته باشید، دامنه وسیعی از کاربران را به لیست مخاطب هدف تان اضافه خواهید کرد.

  اهمیت ویدئوهای کوتاه

  مردم دیگر حوصله ویدئوهای بلند و طولانی را ندارند. این امر برای برخی از برندها حسابی دردسرساز شده است. از آنجایی که بسیاری از برندها و تیم های بازاریابی در عمل عادت به تولید محتوای طولانی دارند، تمرکز کاربران بر روی محتوای کوتاه حسابی دردسرساز شده است. شما باید دیر یا زود با این تغییر مهم کنار بیایید. در این میان اگر سرعت عمل بالایی داشته باشید، کارتان همیشه ساده تر از هر زمان دیگری خواهد بود. پس یک بار برای همیشه عادت های قدیمی تان برای تولید محتوای طولانی را کنار گذاشته و نمونه های کوتاه تر را مد نظر قرار دهید.

  بیشتر بخوانید:4 دلیلی که باید برای ایجاد برند شخصی تلاش کرد

  اهمیت لایم استریم

  ویدئوها دیگر فقط در قالب از پیش ضبط شده در مقابل مخاطب هدف قرار نمی گیرد. شما می توانید به سادگی از ویدئوهای زنده در قالب لایو استریم نیز سود ببرید. براساس پیش بینی های موسسه هاب اسپات، تا سال 2027 نزدیک به 247 میلیون دلار از سوی برندها در حوزه بازاریابی با ویدئوهای لایو سرمایه گذاری خواهد شد. این امر می تواند جذابیت های بسیار زیادی برای برندها داشته و حتی عرصه بازاریابی ویدئویی را نیز به طور کامل تغییر دهد.

  نکته مهم اینکه بازاریابی با ویدئوهای لایو هزینه بسیار کمی برای شما به همراه خواهد داشت. درست به همین خاطر بسیاری از برندها از همین حالا بدان روی خوش نشان داده اند.

  مطلب قبلیوزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی؛ وزرات ارشاد به ناشران کمک خواهد کرد
  مطلب بعدیافزایش ظرفیت بهره‌برداری از صنایع تبدیلی و تکمیلی در آذربایجان غربی

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  سه × یک =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.