ماشین‌های بسته‌بندی  Cama با انعطاف پذیری بالا

  0
  69
  Cama

  با بهبود و ارتقای زیرساخت‌ های فعلی، ماشین‌ های بسته‌ بندی ثانویه Cama (پرشونده از بالا) بیش از پیش برای کاربردهای مختلف در صنایع گوناگون انعطاف‌ پذیر و تطابق یافته شده است. 

  سیستم بسته بندی Cama مجهز به فناوری رباتیک 

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از هنر بسته بندی، Cama (کاما) بسته‌ بندی‌ های ثانویه خود را کاملا مجهز به کنترل دیجیتالی و فناوری رباتیک کرده است. در عمل، خطوط بسته‌ بندی بارگذاری از بالای Cama می‌ تواند انواع فرمت‌ های مختلف محصول را به صورت موازی، همزمان یا دسته‌ های خاص درون جعبه بگذارد. طراحی مدولار با استفاده از راهکار BTG به معنای مدول‌ های اضافی است که می‌ تواند زمان فرآیند را کاهش دهد.

  بیشتر بخوانید: نقش بسته بندی در عصردیجیتال

  Massimo Monguzzi مدیر تحقیق و توسعه شرکت Cama می‌ گوید: سیستم رباتیک ما در سال‌ های گذشته به گونه‌ ای ارتقا یافته تا هماهنگی کاملی با سیستم‌ های دیداری داشته باشد. نتیجه سرعت بالای برداشتن محصول و جاگذاری آن درون جعبه بوده است. بسته به نوع و اندازه بسته‌ ها و ماشین‌ های ما می‌ توانند 100 تا 2000 بسته در دقیقه را درون کارتن بگذارند. برای بازرسی بهتر ماشین‌ ها مجهز به دوربین‌ های سه‌بعدی هستند که بتوانند محصولات با اندازه و ظاهر متفاوت را نیز به خوبی شناسایی و درون جعبه بگذارند.

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  2 × 2 =