آتش در یک سوله کارتن سازی در جاده سلماس مهار شد

  0
  72
  سوله کارتن سازی

  رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ارومیه گفت: با حضور یه موقع آتش نشانان ارومیه آتش سوزی در سوله کارتن سازی در جاده سلماس مهار شد.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از ایلنا؛ ابراهیم شاد قوشچی، رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ارومیه در تشریح جزئیات این حادثه و عملیات مهار آتش سوزی بیان کرد: رأس ساعت ۳:۵۹ دقیقه بامداد امروز (پنجشنبه ۱۲ خرداد) در پی تماس تعدادی از شهروندان با ستاد فرماندهی آتش نشانی ارومیه مبنی بر مشاهده آتش و دود بسیار غلیظ از داخل یک سوله کارتن سازی، بلافاصله آتش نشانان ایستگاه های ۶، ۱ و تانکر امید ایستگاه های ۳ و ۷ به محل حادثه واقع در جاده سلماس روبروی تالار غرب اعزام شدند.

  شاد قوشچی گفت: با رسیدن نیروهای عملیات به محل حادثه مشاهده شد یک سوله کارتن سازی به وسعت تقریبی ۱۰۰۰ متر مربع که از آن به عنوان محل انبار و بازیافت انواع جعبه و کارتن استفاده می شد دود و شعله بسیار زیادی به بیرون زبانه می کشید.

  سوله کارتن سازیاطفای حریق سوله کارتن سازی پس از ۳ ساعت تلاش

  وی ادامه داد: آتش نشانان بلافاصله پس از قطع جریان برق و گاز محل، ایمن سازی محیط و با استفاده از تجهیزات انفرادی، چهار رشته لوله آبدهی فشار قوی از چهار جهت اقدام به مهار شعله های آتش که تقریبا تمام سوله را در بر گرفته بود، کردند و در یک عملیات نفسگیر با همکاری ماشین آلات سازمان موتوری شهرداری ارومیه پس از ۳ ساعت تلاش، موفق شدند آتش سوزی را مهار و از گسترش آن به سوله های همجوار جلوگیری کنند.

  بیشتر بخوانید: کارخانه کاغذ سازی کاوه و استمرار تولید

  شاد قوشچی در پایان با اعلام اینکه از سوی ارگان های ذیربط، علت بروز این حادثه و برآورد میزان خسارت وارده در سوله کارتن سازی در دست بررسی است، گفت: آتش نشانان با انجام عملیات لکه گیری و اطمینان از عدم برگشت شعله، پس از ارائه توصیه های ایمنی به مالک و تحویل محل به نیروی انتظامی حاضر در محل به عملیات خود پایان دادند.

  مطلب قبلیحاج محسن سعیدی اسکویی؛ کاسب منصف روزگاران
  مطلب بعدیتولید پاک‌ تر در صنایع کاغذسازی (بخش پایانی)

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  8 + سه =