کارخانه کاغذ سازی کاوه و استمرار تولید

  0
  70
  کارخانه کاغذ سازی کاوه

  مدیرکارخانه کاغذ سازی کاوه، استمرار تولید در طول سال و افزایش کیفیت محصول را به عنوان اهداف اصلی پروژه تعمیرات برشمرد.

  به گزارش  چاپ و نشر آنلاین به نقل از اقتصاد آنلاین؛ پروژه تعمیرات اساسی پیش بینی شده کارخانه این شرکت با اهدافی چون: کاهش ضایعات در فرایند تولید، افزایش کمی و کیفی تولید محصول، کاهش مصرف انرژی، کاهش تعمیرات و توقفات پیش بینی نشده و بهره برداری مستمر از خطوط تولید در طول سال در تعطیلات نوروز ۱۴۰۱ به انجام رسید.

  کارخانه کاغذ سازی کاوهشهرام رهنما، مدیر کارخانه کاغذسازی کاوه در این ارتباط گفت: پروژه تعمیرات پیش بینی شده که از مدت ها قبل برنامه ریزی شده بود از تاریخ ۲۷ اسفند سال گذشته آغاز شد و بخش عمده آن که مربوط به تعمیرات خطوط تولید بود در تاریخ ۵ فروردین ۱۴۰۱ به پایان رسید. بخش کوچک باقیمانده پروژه که به قسمت های اصلی تولید مرتبط نبود نیز طی روزهای اخیر به پایان رسید.

  بیشتر بخوانید: تصمیمات رئیس کل دادگستری هرمزگان برای 20 هزار تن کاغذ وارداتی  

  بازسازی در کارخانه کاغذ سازی کاوه

  رهنما با اشاره به روند تعمیرات گفت: ما در فرایند تعمیرات پیش بینی شده بر اساس قابلیت اطمینان به مواردی چون: احیا، زیبا سازی، ترمیم، نوسازی، ارتقا، جایگزینی، بازگردانی و اصلاح تمامی بخش های مرتبط با تولید پرداختیم. این بخش ها، مکانیک، برق، ابزار دقیق، تاسیسات و دیگر قسمت ها را شامل شده است.

  مدیر کارخانه کاغذ سازی کاوه افزود: در فرایند تولید، همواره با توقف خطوط تولید و تعمیرات پیش بینی نشده، مواجه هستیم. هر چقدر که بتوانیم این موارد را کاهش دهیم، به استمرار تولید و افزایش کیفیت محصول کمک کرده ایم. در این پروژه، هدف نهایی ما رسیدن به این دو مورد بود که با تلاش صادقانه همکارانم که در تعطیلات نوروز با تلاش خستگی ناپذیر و پشتکار قابل تقدیر، آستین همت بالا زدند و پروژه را انجام دادند، توانستیم این مهم را محقق نماییم.

  توضیح اینکه کارخانه کاغذ سازی کاوه از شرکت های قدیمی و خوشنام صنعت بسته‌بندی کشور بوده، تولیدکننده کاغذ تست لاینر، فلوتینگ و قهوه ای است و با نماد چکاوه در بازار بورس فعالیت دارد.

  مطلب قبلیلمینیت در بسته‌ بندی انعطاف‌ پذیر «بخش دوم»
  مطلب بعدیتلاش استان خراسان رضوی برای ارزآوری در حوزه صنعت چاپ

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  یک + هفت =