DS Smith جعبه پایه فیبر برای کاهش انتشار Co2 تولید کرد

  0
  29
  DS Smith

  DS Smith نخستین جعبه پایه فیبر  را در صنعت FMCG طراحی کرد

  DS Smith می‌گوید که توانسته نخستین جعبه پایه فیبر را برای استفاده در Circular Design Metrics که برنامه‌ای برای کاهش ضایعات غذا در شرایط اقلیمی نامناسب است را تولید کند.

  DS Smithبه گزارش چاپ و نشر آنلایه به نقل از هنر بسته بندی، این برنامه به شرکت‌هایی پیشنهاد می‌ شود که پایداری را موضوعی مهم در چرخه توزیع بسته‌ بندی خود قرار داده‌اند. این برنامه بر بهینه‌ سازی چرخه تامین با استفاده از مواداولیه 100درصد تجدیدپذیر و قابل بازیافت تاکید دارد و بهره ‌وری مواداولیه در آن 99درصد است. همچنین به‌کارگیری مواد 95درصد بازیافتی و استفاده مجدد از بسته‌بندی‌ ها برای کاهش اثر کربنی، از دیگر شرایط این برنامه است.

  جعبه COP26 تعداد محدودی بسته‌ بندی است برای ارایه انواع نان با هدف جلب توجه به کاهش ضایعات غذایی و درنتیجه کاهش انتشار کربن. این جعبه همچنین با اصول PACE شرکت DS Smith تولید شده که همانا به کارگیری بسته بندی کاملا متناسب با  اندازه محصول (نه بزرگتر) و بهینه‌سازی مصرف فیبر و درنهایت کاهش انتشار Co2 است.

  بیشتر بخوانید: بازبینی در تولید؛ بسته‌بندی و بازاریابی صنایع دستی قشم

  شرکت معتقد است که: «طراحی از عناصر کلیدی اقتصاد دایره‌ای است و ما طراحانمان را به گونه ‌ای پرورش می ‌دهیم که این اصول را به طور مداوم در نظر بگیرند. این نوع جعبه برای نخستین بار در صنعت FMCG طراحی و تولید شده است.»

  مطلب قبلیتخفیف کتاب فروشان و نابودی صنعت نشر
  مطلب بعدیدنیای روابط عمومی و فضای مجازی

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  شانزده − چهارده =